Blog uživatele marcys123

Vyšetření Nouza

Ahoj, dobrý den. Byla jsem zde před týdnem, s dotazem na to, jak se cítím a co vůbec ve mě probíhá (mravenčení, škuby, bolesti, klouby, svaly, páteř a nevím co dalšího, nejhorší to chvění a škuby páteře). Ten stav je stále stejný, beru ATB 17 den, Doxyhexal, dnes jsem začala s Medrolem 4 mg (dle imunologa chce další testy revmatologické, nemám je tedy k dispozici, pouze ústně sděleno, že tělo si vytváří látky proti svalům, revmatoložka mi nasadila Atrilon a Medrol 4 mg a žádné další testy dělat nechtěla, no neudálm, ale trvala jsem na tom, že rozklíčuje co se děje a tak dnes jsem byla na krev). Ta Ostrava je tady opravdu....no comment.

Ve výslecích z imunologie možná stojí za zmínku - Neutrofily 67,6, Lymfocity 20,8 - psala je zde nemopoměr. Chlamydie metodou Elisa všechny skoro v nulových hodnotách,  max. 0,2.

Poté Mycoplasma Iga 4,2 (hranice je 8,5), Igm 6,9 (hranice také 8,5), Igg 9,7 (hranice 8,5).

Psala jsem, že v říjnu jsem potkala známost a poté po měsíci nastal zvrat - klouby, záda, svaly, páteř, nejhorší jsou však ty svalové škuby a brnění a mravenčení zad, chvění zad atd...

Nevím, zda ona mycoplasma by mohla být "dárečkem" pana Radima, nebo spouštěcím faktorem a nyní po nějaké době, se Igm hodnoty snižují a přesunují do Igg hodnot, ale přiznám se, nerozumím tomu, navíc, kdy stav je pořád stejný a v prvotním blogu bylo zmiňováno, že moc toho vyšetřeno nemám a možná toho je více.

Ke Klubalovi jdu 30.1., byl to termín, který jsem čistě náhodou dostala zde v konzultaci s jednou slečnou, a k Nouzovi mám již termín pondělní (ten jsem sjednávala ještě před termínem ke Klubalovi). Nevím, jak vydržet oněch 19 dnů v těch stavech, kdy Doxyhexal nepomáhá samotný. Dnes jsem byla u praktika (moje ambulance ostrava - poruba), vyloženě mi řekl, že v imunologických výsledcích neumí číst, že chlamydie a podobné záležitosti mají všichni a nic jim to nedělá. Začal něco hledat na internetu, pak zkoušel něco no my jsme se učili..., poté začal něco jakou mám práci, ....tradiční a poté ať si uvařím meduňkový čaj. Vzala jsem celou složku, řekla jsem, že tomu nerozumí, že mohu díky tomu, že mi nenapíše adekvátní ATB (azitromycin jsem chtěla prostě zkusit), přejít do fáze chronicity, koukal na mě a řekl, no prostě nemohu všem pomoc a kombinovaná ATB léčba by mi mohla poškodit střevní floru. Okej, chápu, jsem laik...., jen kdyby alespoň pár doktorů umělo alespoň číst ve výsledcích, tak by byla v tomto národě poloviční nemocnost, popřípadě, by mohli začít s adekvátními krevními testy a začít myslet zdravým selským rozumem. Řekla jsem, že pokud bych se od října léčila hořčíkem 2+2+2, tak jsem pod kytičkami, na to mi bylo sděleno, že to si tedy nemyslí a s čím máte problém, že do Prahy nedojete v těch bolestech? A já říkám, problém mám s tím, že počítám minuty do 30.1., protože mi je zle...

Mezitím mám pocit, že stále více ty záda brní a tak nevím, protože nejsem z Prahy, zda z Ostravy v tomto stavu dojet už 15. k Nouzovi a nebo přežít nějak 19 dnů, ale jestli mi někdo poradí jak....? S těmi škuby se moc spát nedá....je to běžný stav? Je ok ATB a kortikoidní léčba?

 

 

 

Powered by Drupal - Modified by Danger4k