Blog uživatele Lerak

Čínská cřipka 2

Tak na jaře jsem o tom tady pláca (spíše se ptal, jesti tím někdo prošel a proč. A teď teda znova - Jo? A jak? Proč se ptám? přečtěte toto a řekněte "jestli vám to něco" nepřipomíná. Např ty nemoci, co podle některých "lékařů" vlastně nemáme....https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3191922-vedci-uz-tusi-proc-ma-u-nekoho-covid-tak-tezky-prubeh-muze-za-mutace-ohrozujici-vice?fbclid=IwAR2ZTLw9Qy352i5qbIrpW6ExYLdLlZOqRRFjQ1GSLsydMLbsy6CFEkmMkr4

Čínská chřipka

Tak co, nekoupil to tady někdo s těmi "našimi" chorobami? J8 na přelomu ledna - února překonal nějakou virózu - spíš ne chřipku ale hyparrýmu, bez teplot. Při tom, valejíce se doma jsem nasadil entilzolovoý pulz. Sice mi bylo pak asi tak3x hůř, ale POTOM jsem měsíc cítil, že snad můžu dělat saltka (imunita se vzedmula a zabrala správným směrem? -  na to nedokázal odpovědět ani Klubal). Teď už zase vše v "dobrých stejných kolejích" - nic moc ale dá se existovat...

 

Doktor Céé - Most

Tak jsem někdy před rokem otevíral takový dotaz, má-li někdo zkušenosti s tímto lékařem. Dostalo se mi odpovědi, že nejprve oprásknul informace z tohoto webu a dal si  to na vlastní stránky - a tak. Proč jsem to otevíral - známý tam nastoupil, jelikož mu našli chlamydiev koleních kloubech a vazech. Když mi popisoval, co mu tam předepsal a provádí, dost jsem se podivoval. Říkal jsem mu, že nasazená léčba - ne protokol ale jedno ATB, které se postupně mění na jiná, je mi podezřelá. Dále ho posílal na jeden ze "zázračných" přístrojů typu Zapper do Rudné u Prahy. A rok se s rokem sešel - vůbec nic se nezměnilo, stav stejný, prachy v prachu. Navíc mi říkal, že ho třeba vyšetřoval fonendoskopem - přes košili?!?! Tvl. to je docela nážez ne?!

Slabosti

Nazdar nazdar

takový dotaz. Po ránu a po obědě mívám někdy takové stavy slabosti. Vysloveně pomůže, že to "rozejdu". Jakmile začnu se aktivně pohybovat, přejde to. Někdy je to provázeno bolestmi v kloubech a SI. To už se rozchází hůře, "rozejde" to většinou Brufen nebo Tramal (někdy oba).  Po obědě se dostaví taky pocit slabosti, někdy (spíše dříve) se mi dělalo i špatně. Taková spavá únava. A když "klibnu" a proberu se, je mi dost blbě? Někdy. Včera jsem byl na kole, po 3/4 cesty na mne přišel po výjezdu děsnýho kopce nával slabosti, musel jsem zastavit a skoro jsem usnul, pak i bylo trošku špatně. Pak to přešlo. Možná k tomu přispělo to vedro. Ale již jsem to zažil  i bez kola, jen tak. Spavá únava. Děje se to někomu taky? Jako taková nevyrovnaná energetická bilance.

 

Klubal

Tak hurá - vidím, že to již funguje. Byl jsem nedávno u Klubala, jak asi víte, VZP mu vypověděla smlouvu. Nemalou roli v tom hrál "pandoktor" Hnízdil. Mluvil jsem o tom s Klubalem, a on si to nenechá líbit. Dobře tak. Ale - když to takhle půjde dál, nemusel by se tomu takhle věnovat - žádný doktor. Ti ostatní se leknou a protokoly nebudou psát. A budeme nahraní. Já bych byl pro to a dávám ke zvážení takový nvrh - co sepsat Petici a poslat ji těm mizerům na té socialistické státní VZP a ohradit se proti takovému postupu. Já za sebe to vidím jako důležitou podporu celého našeho snažení a problému?

Doktor Céé?

Včera mi jeden známý vyprávěl svůj příběh, jak ho začaly bolet kolena až skoro přestal chodit atd atd. Kolena otékala, po několikátém léčení - neúčinném - mu vzali vzorek odebraného výpotku z kolen a našli - Chlamydie?! (Prý pneumonie a ještě jedny - neví jaké). Poslali ho k nějakému doktorovi - Teď nevím - Céé - v Lounech nebo Mostu? Údajně je na to specialista (?). Začl ho léčit ATB měsíc, teď mu je změní na jiný druh (ale ne současně). Pán byl trochu zmatený, ani nevěděl co mu to vlastně dávají ....Také ho posílají na jakousi verzi Zapperu či čeho (biorezonance) k nějaké inženýrce v Rudné u Prahy. Prý je to "lepší", od nich z práce "na to holky všechny chodějí" - ? Konečně se dostávám k meritu věci - zná někdo toho doktora a tu "laboratoř" v Rudné - o co jde? Trošku jsem mu to "poplival", že se mi to celé zdá trošku "ne ono", anžto to nepáchne protokolem - uvidíme za půl roku.

sluníčkářské "postupy"

MC Praha

Všimli jste si nových podmínek u Klubala? Začíná to být trošku finanční maso. Nicméně je mi jasno, že se mu tam hrne strašných lidí a musí rozšířit provoz.

Hlášení po letech

Tak moji milí kamarádi, mrtvolky, chcípáčci, chroníčci – to je legrace, chtěl jsem Vás trošku probrat z letargie. Už jsem sem dlouho nelezl, v jednu dobu už mně to trošku i votravovalo, jak se tu různí producíristí naváželi do druhých, místo aby si pomáhali a měli se rádi, si tady větrali svoje ego. No ale ve světle nových událostí stále víc cítím povinnost splácet dluh. Tento server MI POMOHL, odborně i lidsky. I názorově. A rady jsem si vytříbil zde. Nejsem takový hízl, který by (jak už se tu stalo) si řekl, no teď už jsem OK, tak s váma končím dělejte si to jak chcete. Třímaje toho svého Oskara bude děkovačka : Janovi, Adrieně, Cyklistovi, - to jsou moji andělé spásy. Holt taky jsme tu měli – třeba Formola – patologickýho extranamyšlenýho hlupáka…To je taky přínos, vidět ty chyby lidské genetiky.
Konec blafání, k věci.
Necítím se zrovna lékařem, neměl jsem chl. tracho, ale mírně chl. Pneumonie, nejvíc Ureoplasma urealiticum a Mykolpasma pneumonie. Heligobacter pylori, chronický zánět močového měchýře a hlavně prostaty. Zánět prostaty se zapoudřil a nechtěl se kamarádit s ATB. Při NMR mi našli zvápnělé chámovody po zánětech a uzavřená ložiska v prostatě. Zhoršoval se stav kloubů kolem dolní pánve- hrozně. Začal jsem být mírně invalidní. Indikovali mi částečný Reiterův syndrom, meziročně mi odhučely oči o 1,5 dioptrie.  Teď naposled mi Klubal našel i lehce - Boreliózu. Záchvaty únavy a úplně patologického pocení, jako před smrtí. Taková silná bolest nad žaludkem neschopnost se pohnout, podebíraly se mi zuby.
Od roku 2007 jsem najel v různém časovém údobí kombinace ATB. Nejdřív ACC  - Doxy - Azi. Vícekrát. Mockrát. Pak v roce 2009 mi jeden „Chytrák“ pan dr – urolog na Homolce vysvětlil, že je to blbost, moje nemoc neodpovídá „guájdlájnům“. Tak jsem to vysadil. Do půl roku všecko zpátky, hůř. Blbec nevzdělanej samolibej.
Tak jsem si sehnal Klubala, byl tam jeho pomocný lékař Dr. Sedláček (pak mu utekl do Němec). Dobrej, nasadil Minocyklin - Azi – ACC – Entizol. Výsledek grandiózní, vždycky při braní se však příznaky strašně zhoršily. Jako by se ti mikroby „hrozně naštvali“, že dostávaj takovou čočku. Rozbory už nemám, ale vždy tam byly Ureplasma v Igg i IGA přes - dost, Chlam Pneumo mírně přes v IGG, Mykoplyzma pneu . taky přesv IGG. Ale baštil jsem to tak 2 roky a šlo to dolů. Střídavě jsem se cítil lépe i hůře. Dalo se žít. Pak 2010 se na mně vyprdla žena, anžto „jsem jedl prášky“, zavdával tím špatný příklad dcerce, která hulila marjánu, žena je taková jogínka a zdravoživka a to zrovna nebylo v souladu s „učením“. A taky jsem byl asi otravnej, asi jak už tak nemocní, hlavně takhle dlouho jsou. A ještě mně prudila firma, kterou úspěšně od r. 1999  vedu. Minulí majitelé (dvoje za sebou), byli úplně tupí a vedli to na buben. Ustáli jsme to, Oni ne.
Pak – píše se rok tak 2010 jsme přešli s Klubalem na kombinaci Azi – Benemicin – Dalacin.  Entizol moc nechtěl, jsem ho k tomu vždycky ukecal. Taky jsem to pak "odnesl". Ta kovová chuť v ústech po týdnu – strašný! Výsledek nejdřív grandiózní, pak se ale potíže začaly postupně vracet. Klasika předvánoční a jarní recidiva. Vždycky zavedená kombinace tak na 2 měsíce – úspěch, vysazení, za 2 – 3 měsíce návrat. Jednou už za měsíc. Takhle jsem to pytlíkoval až do podzimka 2014. To se podruhé sesypala firma, majitelé – Řeci – podvodníci prolhaní – zase jsem postavil novou společnost, která zastupovala na trhu tu samou značku - pro někoho jiného. Zaměstnanci se přimkli ke mně a nechali soudruhy Řeky ladem. Jenže  já se z toho skoro sesypal. Nemoc zpátky. Komunikoval jsem v té době s Cyklistou, který řešil svoje problémy přes BCA. Cyklista postupnými kroky získával dobré výsledky – šetřil se (já ne, jsem prasák, pochlastávám, jezdím na kole jako ďábel, občas baby….), dostal u nich poměrně extra silné kombinace ATB – a bylinné preparáty. A začal jakž -  takž vítězit. Já si řekl při další recidivě a po přečtení Buhnerovy knihy (té první - Borelióza), že to k sobě pasuje – Buhner – bylinky, Cyklista – ATB a bylinky. Cyklista mi napsal, co mu dali za směsné preparáty k těm ATB: Tak jsem si řekl, že jdu do toho. Objednal jem první dávku na cca 2 měsíce u jejich pobočky BCA v Luhačovicích, Ozvali se hned, poslali- stálo to na 2 měsíce 6800!!! (to je strašný):
APP Plus -1 pilule 2 x denně
TBB plus -2 pilule 2 x denně
DTC plus -2 pilule 2 x denně
Tož jsem to začal papkat – s ATB dohromady (2 měsíce Bene – Azi- Dalacin). Bylo mi utrablbě na začátku. Měl jsem někdy dny, kdy jsem nevstal do práce, vůbec. Nebo jsem tam dojel ale seděl jsem tam jako vypnutý rozvaděč. Závratě a slabost hrozná. Bolest kolenních kloubů a kříže k nevydržení. Jsem si říkal, kola, ty holt už neuvidím…Klubal mi předepsal změnu ATB na Mino – Azi, Dalacin vysadit, trochu jsem bral i ACC. Když to skončilo, zůstal jsem jen na těch bylinkách. Už tak v půli braní těch změněných ATB jsem pocítil zlepšení, Ty bylinkové připravky jsem bral od půlky prosince. Pak došly ATB a zůstal jsem již asi 6 neděl jen na těch bylinkách. Zlepšení tak o 80%. Vrátil jsem se z cyklozájezdu ve Slovinsku, já starej pupíkář nemocnej jsem přejížděl mladý ogary do alpských stoupání jak motorka! Zlepšení močáku a prostaty (přitom kolo to dráždí)! Vymizely skoro únavy. Zlepšení grandiózní – klouby. Jedině spánková porucha je dost špatná, občas ještě mívám slabší chvilky únavy, ALE JDE TO. Někdy, když je zle, musím zobnout Tramal, ten zapudí bolesti a vylepší duši. Na spaní musím každý den něco přizobnout, pokud přijdu z hospody, to pak nemusím, spím jak dřevo. Moc ale nechodím. Baby – hmm – problém, vždycky to strašně podráždí prostatu…jak se říká, s nima to nejde, ale bez nich už vůbec ne, ach jo…. Samota je zlá, spřízněná duše je fajn , alespoň popovídat... Musím si přiznat, že mne ale jímá strach, že se každá nová partnerka okamžitě změní aniž by to tušila na ošetřovatelku, což by jí asi moc nebavilo.  Na kole jezdím úplně ultra, došlo ke grandióznímu nárůstu výkonnosti. Dost slovního průjmu.
Závěr – můj – nedoktorsky- empirický:
ATB – bez nich to nejde. Silné dávky. Začít jak říká praotec Wheldon – pomalu, ale pak přejít na bomby typu BCA. Bez kontrolních odběrů bych to ale nerisknul. Játra – ledviny – moc citlivé orgány! Považuju Marshaly a Stratony za blbost.
Bylinky – od BCA – drahý, asi ale dobrý. Buhner – asi taky dobrý ale já to nezkoušel. Bez dokončení léčby tímto způsobem budou recidivy a asi se nedá docílit výsledku, když je to moc chronický..

Bojujte, věřte že to jde.

Tak nevím...

Mezi vánocemi se stav zhoršil, musel jsem najet dávku ATB. Byl jsem u Klubala, udělal mi odběry, napsal ATB, začal jsem brát. Výsledek odběrů - normálně vomdlívám co čtu. Boreli mi nikdy neindikovali....no ale teď se stav o 100% zlepšil, tož uvidím.

 

v testech je naznačena chlamydiová infekce

. mírně jsou patrné zbytky borelie dle westernblotu

. v žaludku se zhoršila helikobakterová infekce

. ostatní výsledky jsou v pořádku

. pozor na životosprávu - je patrná dna, drobné zatížení v jaterních testech a zvýšený cholesterol

. nedoporučujeme: kávu, kořeněná jídla, těžko stravitelná jídla ( mnoho masa, mnoho ovoce a zeleniny, mnoho hrubé vlákniny např. psylium), pozor na smažená jídla, omezit alkohol, především bílé víno, pozor na léky jako Brufen a Acylpyrin

. kvůli kelikobakterové infekci je drobné podráždění v gastroenterologickém bloku, při životosprávě se vše upraví

. v testech se zlepšuje i prostata

. močové cesty jsou bez významného infekčního zatížení - pozor ale na pitný režim

. přetrvávající kloubní a svalové obtíže souvisí s nachlazením a borelii

. pokud současné léky snášíte a vedou alespoň k pozvolnému zlepšení, pak v lécích pokračujte

. pokud je odezva malá, doporučuji užívat Minocyklin 3 dny 2x1tbl. denně, poté dávku navyšte na 2x2tbl. denně - recept Vám posíláme poštou

. po přidání Minocyklinu vysaďte Dalacin

. pozor na životosprávu

. týden po přidání Minocyklinu podejte zprávu, jak se stav vyvíjí, dle toho upřesníme další postup

 

BCA Augsburg

Nejede někdo k přátelům Germánům? že bych ho požádal o 3 pixly bylinkových preparátů a uhradil mu je?

Karel

Poslední zprávy

Dnes jsem obdržel zprávu od ordinace Dr. Klubala na dotaz, jak dále po cca 2 měsíčním přeléčení níže uvedenou kombinací. Léčbu jsem ukončil cca na konci února, pak odběry:

odpověď na email:

. testy dopadly dobře

. přetrvává velmi mírný nález chlamydie v krvi

. výsledky jsou dokonce lepší než v říjnu

. nasazením léků, které jste měl k dispozici, se včas zabránilo výraznému zhoršení, proto nebude nutné brát antibiotika tak dlouho, jako v minulosti

. v testech je podráždění žaludku, je mírně helikobakterová infekce, stejně jako na podzim

. dávejte si pozor na životosprávu, léky nejsou potřeba

. nedoporučujeme: kávu, kořeněná jídla, těžko stravitelná jídla ( mnoho masa, mnoho ovoce a zeleniny, mnoho hrubé vlákniny např. psylium), pozor na smažená jídla, omezit alkohol, především bílé víno, pozor na léky jako Brufen a Acylpyrin

. prostata, ledviny i močový měchýř jsou v pořádku

. imunita je také v pořádku

. autoprotilátky proti zažívacímu traktu jsou lepší než na podzim

. doporučuji pokračovat v lécích celé dva měsíce

. pokud se poté budete cítit dobře, můžete antibiotika úplně vysadit

. doporučuji užívat pouze léky, které již berete, Arficin 300 mg 2x1, Dalacin 300 mg 2x1, Azitrox 250 mg po, st, pá

. kontrola stačí v září

. přes léto si dávejte pozor na prochladnutí

. kdyby se stav po dobrání léků zhoršoval, ozvěte se nám dříve a naplánujeme další postup dříve

. případně bychom nasadili další léky

Odpověděl jsem:

Děkuji za docela dobrou zprávu. Řekl bych, že aktuální stav pocitově odpovídá výsledku – docela dobré.

Proč to píšu - ne že si tahám triko "jak jsem děsně zdravej", protože úplně nejsem, a nebudu. Ale proto že ty postupy ATB protokolů fungují. Akorát to trvá - moc dlouho a chce to asi najít vhodnou kombinaci. Protože mně před tím zpětně (před rokem 2007) tak xxx krát přelečovali Doxycyklinem 14 dní, Sumamedem 14 dní atd atd - tím mi patrně vybudovali rezistenci a klasický WP se jaksi nechytal, a pak už ani s Minocyklinem.

K.

 

 

 

Only short report

  V létě jsem slavnostně zarazil stálou palbu Azi - Rifa - Dlacin. Stav se neustále lepšil, jak pocitově, tak v rozborech u Dr. Klubala. Vše šlo do normálu, i Ureoplazma vymizela i v IgG. CPN jen mírně v IgG se snižující se tendencí. Začal jsem na starý kolena opravdicky zase sportovat, opatřil si neslušně drahé kolo, se synkem jsem jel do Itlálie na cyklistický zájezd , předjížděl jsem i výrazně mladší kusy a měl jsem z toho všeho velkou radost. Akorát jsem nyní sám, neb mne žana zapudila - u rozvodu uvedla, že nesouhlasí se způsobem mojí léčby - 4 roky CAPy v různých oměnách (nejdříve  Azi - doxy - entizol + fůra doplňků, pak azi - mino - entizol, pak jsem se na to na radu moudrých titulovaných chytráků z Homolky (urologie) na půl roku vykašlal a bylo to zpět). Takže žiji sám, smutně. Napadá li-někoho něco o pocitu křivdy - tak souhlasně hýkám HEJ! Více jak rok jsem pak od Klubala jel Azi - Rifa - Dalacin - bez entizolu. Ten jsem nasadil až na samém konci ze zbytků týdenní palbu 3x denně 300. Trochu jsem z toho byl pipi -:) - pak ale bylo mnohem lépe. Tak v září se stav nějak začal horšit. Hlavně klouby se ozvaly dost zle, trochu se zhoršovala vyčerpanost a únava (už jsem moc nesportoval).  Jel jsem asi 1/4 roku přerušovačku, (Azi - Rifa - Dalacin), vždy se to srovnalo. Pak jsem zrušil i tu.   Zašel  tedy ke Klubalovi, byly rozbory - a vše se viditelně nějak trendově obrátilo. Bouhužel se objevila pozitivita u CPN i v IgA a IgG -:(.  Klubal mi dal Azitromycin. Nějak se mi do něj nechtělo.  Před asi měsícem jsem si řekl - (po přečtení příspěvku od Alegenyho), že to pokropím - tou obří "prasárnou" - MMS. Beru to měsíc přepečlivě a docela střední až vyšší dávky á 2 hodiny (mám i cestovní "set") a bohužel se žádná zásadní úleva nekoná. Dost možná je to reakce na tuto léčbu. Především klouby mne bolí jako čert (a to mám jet na hory hergotfagot!). Vydržím to do vánoc, pak asi slezu z křížku a pokorně nasadím ATB a potom (kdy potom?!) alespoň rok pojedu co měsíc přerušovačku. Není dobrý s tím seknout úplně hned, nojo když já už po ale tom toužil... Ale zase mi není ani zdaleka tak mizerně, jako když jsem začínal před 4 roky...Takže věřím, že zase vyhraju. Zvláštní pocit mám, že v tom hraje roli také ta sportovní zátěž. Když jsem v zátěži, venku na slunci, šťastný bříškatý sportovec v elestickém dresu (hi hi) - probíhá to mnohem lépe. Jak jsem zmírnil (ne odložil) pohybové aktivity a zrušil ATB - se to ňáko vrbí....Že bych ta ATB měl forever? (Až do penálu -:))

PS: pár lidí mi psalo co  jak a o radu - nějak jsem neměl odvahu se být v prsa a někoho poučovat. Neb výsledek nejdříve byl a nyní se trochu vytrácí. Tak jsem radši zatloukal a neodpovídal - tak sorry.

K.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k