Blog uživatele Laďka6

Benemicin 150 mg

Nabízím Benemicin 150 mg - jedno balení celé 100 ks, druhé balení načnuté 67 ks, expirace leden 2018.

Zájemci prosím do inboxu.

Laďka

histaminová intolerance

Srdečně všechny zdravím !

Tak mám novou diagnozu, která zřejmě osvětlí moje systémové bolesti a problémy v oblasti trupu,uší, krku, jazyka, sliznic, slin a vlastně celého těla: je to histaminová intolerance. Došlo to tak daleko, že nemohu skoro nic jíst - velmi trpím.

Candida se opakovaně výtěrem z krku nepotvrdila.

Mám reaktivované viry.

Čeká mě ještě vyšetření slinných žláz kvůli podezření na sicca syndrom.

Mám rozjetou borelii, potíže a bolesti už byly zase  vystupňované k nesnesitelnosti kvůli nucenému přerušení  ATB ( od začátku února při chřipce jsem vysadila ATB, byliny nepomáhaly ), v květnu opět pokus nasadit protokol  mino-azi-plaquenil a později měl být přidán entizol, neustála jsem to - zvracení, vodnatý průjem, v puse příznaky silné candidy - proto zase nucené vysazení, nasazen Flukonazol, Imunor, Mutaflor - zlepšení stavu, co se týče candiy, ale do neúnosných rozměrů rozjetá borelioza a ta intolerance

Od středy 26. 7. nasazeno Mino 2x100 mg a Plaquenil 1x200 mg, nesnesitelné bolesti po těle a v kloubech se zmírnily, Mino je cítit- proniká do hlavy - bolesti, tlaky,brnění, výpadek zorného pole, motání... beru Mutaflor 2 tablety a 3 krát Hylak forte, jednou týdně Imunor, zítra mi přijde Daosin, tak doufám, že mi pomůže na intoleranci... Opatrujte se, Laďka

zoufalá situace

nic nepomáhá, bolesti se rapidně zhoršují, jazyk bolí, je povlečený, dá se z něho vymačkat bělavá tekutina zapáchající,šlehačkové sliny, sucho v puse,patro a sliznice bolí, nejsilnější- už nesnesitelné bolesti útrob v trupu, podél žeber, všude, do podbřišku a na hrudi, pálí to jak čert, už nezvládám, k tomu i uši bolí a jakoby svědí či lechtají,držím přísnou dietu - nepomáhá,beru flukonazol - nepomáhá, mutaflor - ten zastavil průjem, jednou týdně imunor, aloe vera - to dělá dobře,, hlava je úplně pitomá, nevím, co kam dám, nepamatuji si nic, včera jsem jedla (samozřejmě dietu), dnes je to s jídlem horší, pocit na zvracení, včera ohromná únava - celý den v posteli jak hadrový panák, dnes únava menší, ale kruté bolesti, jak když mě kyselina žere tělo zevnitř

Candida, propad, další přerušení ATB

Pozdravení všem nemocným, uzdravujícím se a uzdraveným!

Po přerušení ATB od chřipky postupně sílily nesnesitelné bolesti. Nasadila jsem proto 12. 5. Mino + Azi + po 10 dnech Plaquenil. ( Krevní destičky vystoupaly  na 145, sono břicha v pořádku, ale zvyšují se jaterní testy - všechny 3 enzymy, hodnoty nepamatuji- bylo sděleno jen telefonem - odhadem kolem 1 hodnoty) ATB pomáhalo  a byly zase drsné reakce. Ve středu propad. Zvracení, silné pálivé a štíplavé bolesti v žaludku a po trávicí soustavě a po celém trupu a dále do těla. Nemohla jsem nic jíst.  Candida parádně rozjetá = bolest. Druhý den ráno ohromný vodnatý průjem,jen voda a voda a cesta busem do Prahy=horor. Bohužel NUTNOST vysadit ATB. Plán léčby na tento týden: Nolpaza - pokračování užívání již 6. týden, nasazen Mutaflor, Flukonazol - ten musím vycucávat - mňam a Imunor 1 týdně. Jinak nic neberu, přísná dieta. Dnes se zdá být lépe, průjem ustoupil a mohu jíst.

Jsem vyčerpaná fyzicky i psychicky, mám strach, protože bez ATB nemohu být -vždy nastoupí nesnesitelné bolesti... Byliny mi nepomáhají. Po všech těch doplňcích a potravinách zaměřených na candidu jsem si zřejmě vyrobila ty eroze v žaludku. Konečně jsem našla lékařku, která mě vyslechla, vzala krev, řekla, že mám candidu jak prase a nasadila tuto léčbu. Výsledky krve a výtěru budu mít do týdne.

Jen taková maličkost: již dva roky upozorňuju na candidu OL, na ORL, na centrum bolesti, na gastru (byla jsem kvůli tomu i hospitalizovaná) žádala jsem antimykotika a všude mi řekli: jste čistá, candidu nemáte. A přitom jazyk povleklý, sliny=šlehačka, závoje ve sklenici vody, bolesti, pálení... a já si myslím, že podle potíží mám systémovou candidu vnitřních orgánů.

Tak se držte, bojujte, i když to je někdy velmi těžké.

Laďka

Pálivé bolesti pokračují

Pálivé bolesti pokračují a stupňují se - jsou v oblasti trupu, trávicí soustavy, také migrují, někdy v žaludku a kolem v tkáních a také až po celé trávicí soustavě  do břicha, také se rozlévají do prsou, žeber, podél žeber nahoru i dolů i do stran. Začalo to na Strattonu po Klacidu, myslela jsem nejprve, že je to herx, protože to trvalo několik hodin a pak přešlo, ale časem se to stupňuje a je to stálé. Musela jsem po chřipce vysadit ATB - jelikož projevy candidy - hrozně v puse, nešlo ani polknout. Stále nevím, co to je, beru třetí měíc Prokanazol, mám opuchlé dásně - patro, sliny šlehačkové, když hodinu nepiju,  zhorší se to, divně v puse, z jazyka si vytlačím bílou zapáchající (jako po houbě)tekutinu, sliny ve sklenici vody tvoří závoje a šňůrky pod hladinu, tak si myslím, že to je plíseň (lékaři tvrdí, že ne) - mohla by plíseň takto v těle pálit? Nemám gynekologické potíže, ani mě nepálí konečník, nemám průjem, beru hodně probiotik. Ve stěrech mi candidu nenašli ani na gastroskopii - tam mi brali biopsii z jícnu a nic, vzroky na Helicobactera a také nic, ačkoliv u  Klubala mám v Elise IgA +++. V žaludku našli mnohočetné drobné eroze s hematomy - léčím inhibitorem protonové pumpy a dietou na žaludek i bez lepku,cukru i protiplísňovou - takže je malý výběr co jíst. Ještě mi snesli malý polyp. Byla jsem u Klubala, podle testů se cpn a borelie drží stejně. Měla jsem nízké trombocyty 103 - spodní hranice je 150, při kontrolním odběru za 3 týdny vystoupaly na 129. Čekám na odpověď od Klubala (rozhodne se podle trombocytů), ale asi nevydržím a nasadím už dnes mino + azi. Podle dr. K mám  měsíc brát Prokanazol 1x1, pak azi + mino a brát Prokanazol obden 1 tabletu 1 měsíc , pak plaquenil, pak enti. Tuto kombinaci jsem měla před 2 lety. Od Strattona teď ustoupil, protože Amoxi hodně podporuje candidu. Nemohu už bolestmi vydržet, nejhorší je to v noci (kvůli tomu nespím) a teď už i přes den. Začíná se mi to vše rozjíždět v plné parádě - i zase klouby -bolesti (3. stupeň artrozy v kyčlích i kolenou). Tak už nečekám na odpověď a jdu dnes do toho: začínám klasiku azi + mino (mám ho vzhledem k létu a mému žaludku), v zimě ale doxy v protokolu pomáhalo na klouby, škoda, že to nevyšlo a nemohla jsem pokračovat... Tak co myslíte, měl jste někdo také takové pálivé bolesti, co udávám - jo a ještě mezi žebry... těžko se to popisuje, hodně se to mění... Děkuji moc za názory. Laďka

Pálivé bolesti

Ohromné pálivé bolesti v trupu a v zažívacím traktu i jinde po těle. Měl jste to také někdo? Jsem stále bez ATB od konce ledna, beru jen byliny APP, DTC,TBB a zbytky Buhnerových ještě k tomu a catś claw. 2x1 Prokanazol a protiplísňová opatření,přísná dieta. Sliny tvoří ve sklenici s vodou závoje pod hladinu, tak myslím, že to je candida či jiná plíseň. V puse divně, jazyk - z něho dostávám takový řídký bělavý povlak. Nebo ty pálivé bolesti mohou být od breberek? Původně jsem si myslela, že to je herx. Začalo to na Strattonu. Horkost, zánět v celém těle a k tomu ohromné zimnice  mnoho různých bolestí.

Držte se, Laďka

Luhačovice

Luhačovice ruší k 23. 4. 2017, ale e-shop MAKE WELL je už u nich zrušený. Ještě minulý týden jsem takto objednávala.

CD 57

Nechal jste si někdo  v MCP u Klubala udělat test CD 57 jako samoplátce? Děkuji. Laďka

špatná zpráva

Byla jsem po 7. pulzu desátý den a měla jsem dost silné reakce. Do toho jsem chytla pořádnou chřipku. Mává to se mnou neskutečně. Ohromný zánět v celém těle, ohromná zimnice, ohromné bolesti, horečky 39 stupňů, hrozný kašel, ležím kurýruju se a nic zatím nepomáhá. Je to tak 4 dny.  4. února bych měla dát další pulz. Je mi jasné, že nemohu. Tak se chraňte, i tohle se může přihodit a je to pak pěkně down.

Jak pokračuje moje léčba

Od října beru Augmentin SR 2x1000mg, Klacid 2x500mg a plné pulzy Enti. Byly zřetelné reakce dost silné, ale dalo se to ustát.  Před 14 dny jsem přidala Doxy 2x100mg a stav se trvale velmi zhoršuje. Dávám detox a saunu. Po sauně nesnesitelně bolestivé stavy. Celé dny mám celé tělo včetně uší v jednom onhi a v tisíci jehlách.  Co dělat? ?Jen ležím. Uvažuju o přerušení na chvíli Doxy. A 30. 12. bych něla dát 6. pulz. Je to možné, snížit nebo na čas přerušit Doxy? Děkuji.

 

paraziti, morgellons

V posteli žádné černé maličké granulky jsem nenašla, ale po dávce Vermoxu hned druhý den ve stolici bylo takových malých černých puntíků hodně, nevím, co to bylo (ale v potravě jsem nic takového neměla), vyskytlo se to jen asi 2 až 3 krát ve stolici a pak už ne. Moc jsem to z technických důvodů nemohla zkoumat. Po těle  žádné boláky nemám. Pod pokožkou mě stále něco jakoby zašimrá, jakoby tak spirálovitě, musím se vždy trochu poškrábat. Mohla by být i jiná příčina než parazité. Je možné mít takové příznaky od chlamydií či borelií? V roce 2009 to začalo velmi výrazně (cca za 14 dní po operaci palce, měsíc před operací jsem zřejmě chytla plicní chlamky - vysoké horečky, chřipka a respirační onemocnění - krátce přeléčeno atb a nedoléčeno)

PAN CH: a jak ses zbavil těch morgellons?

Teď jsem na pulzu a za 14dní mám podle dr. K zopakovat Vermox. Říkal, že můžu při ATB. Ale mám strach! Killpoint říká ne. Mám tedy přerušit atb na týden? Co myslíte? Měla bych ten Vermox zopakovat, jinak by to bylo k ničemu. Eonizofily mám v pořádku, ale to si myslím, že můžou být a přesto parazity člověk může mít. 

Děkuji. Pěkné dny všem.

přidávám entizol

Po dohodě s dr. Klubalem přidávám plný pulz Enti na 5 dní. Mám velký respekt, neboť mám s Enti zkušenosti před rokem a půl. Chtěla bych tím co nejšetrněji projít.

1) Stačí detoxikovat křemelínou? (Mám dostečné zásoby). Nebo je lepší carbofit (musela bych nakoupit) - a kolik- asi 4 - 5 tablet? Křemelína mi v minulosti upravila stolici - zbavila průjmů.

2) Mohu v rozumné míře chytat D vitamín na slunci v těchto pěkných teplých dnech při pulzu?

3) Bojím se kandidy, tak pilně užívám oregánový olej (zdá se, že to drží) a samozřejmě přísnou dietu.

4) Co dalšího při pulzu? Vyšší dávky vitamínu C?

5) Jaká opatření po pulzu?

6) Pravidelně beru Q 10. Omegu, Cat ś Claw, Eleuterokok, probiotika + Hylak. B forte, křemelínu, hodně ovoce a zeleniny.

Dřív to byla hrúza na pulzech a ta hlava a psychostavy, děs běs. Bojím se, ale vím, že bez Enti to nepůjde.

Děkuji, Laďka

 

shangpralshalana

mohu přidat chondroprotektiva?

Ahojky všem, jsem po půl roce přerušení léčby znovu na antibiotickém protokolu: Duomox, Azi a Plaquenil 2 měsíce. Stav se trochu vylepšil, obejdu se bez léků na bolesti. Předtím se bolesti vystupňovaly do nesnesitelných. Jelikož mám ale hodně sežrané všechny chrupavky velkých kloubů, chtěla bych přidat chondroprotektiva - mám doma ALAVIS TRIPLE BLEND pro koně (prý je to lepší přípravek, než ty co dělají na kšeft pro lidi- zvířata mají lepší léčbu než lidi). Bojím se ale, abych tím nepodpořila růst borelií. U Klubala mám teď výsledky: po té přestávce bez ATB- zhoršené borelie, zlepšené jsou plicní chlamky, nová nákaza yersinie a trvající helicobacter pyroli. Jakou máte zkušenost vy? Děkuji za názory. Opatrujte se, Laďka

antibiotika či ne?

Ahoj, jsem stále od listopadu bez protokolu. Myslím, že stav se zhoršil. Mám zase ty kruté bolesti po těle, kdy to někde kousne a nepustí. Za tu dobu se stav různě měnil. Kruté bolesti do kloubů a svalů, pak ustoupily. Problémy se žaludkem, pálení - Helikobacter pyroli. Brán Lanzul. Potom základní bylinný protokol Buhnerův jen v malých dávkách + NAC 600 + nějaké doplňky. Stav se ale nelepšil, ba zhoršoval. Pak chřipka s respiračním onemocněním - zánět průdušek, týden v posteli bez antibiotik - horečky, ukrutný kašel... po týdnu lékařka nasadila Sumamed 500 na 6 dní. Zajímavé, že ty chronické bolesti a potíže od borelky a chlamek při této chřipce ustoupily (po dobu horeček a při Sumamedu). Po 3 týdnech uschopněna a chronické potíže a bolesti se zase zhoršily. Vydržela jsem 3 týdny a chytla angínu. Nasadila jsem si Sumamed 500 na 6-7 dní, zabral (sice pomaleji), ale světe div se - toto dávkování mi přineslo docela výraznou úlevu od těch ostrých bolestí po těle a bolestí v kloubech. Nevím, co mám dělat dál. Teď už se Sumamedem budu končit. Ke Klubalovi jedu 10. května, psala jsem mu to a čekám na odpověď. Sama vidím, že to bez ATB dál nepůjde a zároveň mám obavy. Mám totiž velké problémy s vedlejšími dutinami nosními, s nosohltanem, s krkem, sucho v ústech, bílé sliny - někdy jak šlehačka,stále musím pít , nepříjemný pocit až bolest, hořko či nepříjemno v puse - tak nevím, jestli to je od těch breberek - že jsou zalezlé v těch sliznicích nebo je to candida, tehdy v nemocnici se údajně neprokázala(držím dietu bezlepkovou - přestala jsem snášet lepek, při požití lepku zhoršení sliznic, bez cukru, hodně česneku, zázvoru, cibule, zeleniny, zeleného čaje,bílého, Lapacho, kyselina akprylová a jiné dopňky...velká plynatost. Také jsem navštívila další revmatoložku a bylo to na nic. naprostý nezájem, klasika. Nebudu se rozepisovvat. Nejdřív mě navštívil vztek, pak pláč, lítost, beznaděj, bezmoc... Nikam jsem neměla jezdit, škoda času a peněz.

Máte někdo také takové potíže se sliznicemi a dutinami a jak to řešíte? Je to candida nebo breberky? Z toho důvodu se bojím do dalšího protokolu, ale na druhou stranu mi breberky žerou klouby, polyartroza pokračuje. Zdůrazňuji, že dávkování Sumamedu 500 denně mi  pomáhá. Může se to dlouhodobě?

V místní nemocnici mi krevní testy vyšly vlastně jak u zdravého člověka, až na cholesterol 6,6, borelka a chlamky jsou "krásně" negativní, ale já nežiju, jen živořím s bolestmi, potížemi a únavou.

Děkuji za rady a držte se. Laďka

 

 

Powered by Drupal - Modified by Danger4k