Blog uživatele Kourilak

CPN Plus

už sem se na to jednou ptal, nemáte někdo zkušenosti s přípravkem CPN PLUS z makewell. Mam ho ted doma a chystám se ho vyzkoušet.

Klubal testy

Nebyl jste někdo u Klubala v poslední době na testech? kolik ste si toho nechaly udělat a kolik to vyšlo? Nechávaly jste si testy dělat před kontrolou a nebo až při kontrole?

Tři roky léčby a výsledek ?

Rozhodl jsem se napsat po delší době. Moje problémy začaly na podzim 2014. Spousta vyšetření atd. nebudu už vypisovat. Od ledna 2015 u Klubala, najel sem na ATB, které sem užíval rok v kuse, výsledek žádný. Přešel sem na byliny z BCL taky rok a taky nic. Pak sem zkusil na doporučení Klubala zase ATB mino+bene na dva měsíce, opět nic. Takže ted sem zkoušel a zkouším dál nějaké homeopatika ale výsledek taky žádný. Už sem vyzkoušel plno věcí jako česnek, pití vody s citroném a spousta různých doplnků.  Takže už mi nák dochází nápady co s tím dál. Moje problémy jsou, unava jako blázen, bolesti hlavy, někdy motání a bolesti hlavy po ulehnutí do postele, bolest za krkem, občas pocit na zvracení a nevolnost. Hlavně ta únava je hrozná. Moje manželka se kterou jsem skoro deset let žádné problémy nemá byla u Klubala vloni též jedla i ATB 50dní po posledních testech dle Klubala zdravá. Už to nehodlá poslouchat o nákých chlamydiích a nevěří tomu. Hlavně ji není už taky dvacet a chce další dítě. Máme kluka přes tři roky a naštěstí taky zdráv. Spíš to vypadá že si zbalý tašky a půjde pryč.

Dle mých posledních testů u Klubala

 je naznačená stopa ehrlichie, v minulosti byla již v pořádku

. stále není v pořádku chlamydie trachomatis, nález je podobný jako v červnu

. v žaludku se zhoršila helikobakterová infekce, proto trvá nález v gastroenterologickém bloku

. v pořádku je ureaplasma

. v pořádku je EBV infekce

. v pořádku jsou játra, ledviny, mírně zvýšené triglyceridy jsou nevyznané

. doporučení

. doporučuji antibiotika nedávat

. při stabilním zdravotním stavu naplánujte kontrolu na duben, při kontrole probereme celkový zdravotní stav a upřesníme další postup

. mezitím postupujte podle doporučení ostatních lékařů

. dbejte na životosprávu kvůli helikobakterové infekci v žaludku

 

už se v tom fakt ztrácim, sem jak chodící mrtvola, když přijedu domů z firmy tak bych si šel nejradši lehnout, ale s malýk klukem to nejde. Vysvětlujte tříletýmu klukoj že mi neni dobře, ten si chce hrát s autama a dělat lumpárny:) jednou tejdně seberu všechny síly a jdu si zacvičit do fitka abych přišel aspon na jyný myšlenky, a někdy i na sjezdovky, někdy se musim fakt překonávat abych to dal.

Takže pokud máte někdo nějakou radu co s tím rád ji vyzkouším, začínám bejt přesvědčenej o tom že to svinstvo nejde zničit. Příkládám poslední testy. Jinak mam v posledních testech i CD57 a to vyšlo 190.

Díky

CPN plus

Nový přípravek CPN plus v makewell-shop, nevíte někdo na co to je ?

Obrovské bolesti hlavy

Nebolí Vás někoho pořád hlava? Mam obrovské bolesti hlavy cca celý den, ráno se vzbudím začne mě bolet hlava, přes den když to poleví třeba na hodku tak to je uspěch. Večír jdu spát, ale jakmile lehnu tak mě začne bolet hlava a motat se jako blázen a jako by takový vzruchy. To mě drží třeba dvě hodiny než usnu. Podle Klubala mam jen CTR ted sem zas začal brát mino 1-0-1, bene 1-0-1, NAC 800mg, OPC plus 1-0-1, Q-rorm 1-0-1, na této kombinaci jsem měsíc. V pátek sem tam přihodil APP plus /artemisinin/ a odpoledně sem myslel že mě odveze sanitka. Obrovská bolest hlavy, stav na omdlení, třas rukou a nohou. Možná reakce na artemisin. Možná jdu všechno moc rychle. Takže momentálně sem jen na minu a všech doplňkách. Od Klubala žádnou zprávu nemam co stim, už dvanáct dní čekám na odpověď. Stejně napíše at se objednám na kontrolu, ale a že do té doby budeme léčbu upravovat. Podle něj mam jen CTR. Jinak MR mozku mam nemohl sem se nikam dostat byl sev v Praze v protonovém centru /objednání trvalo jen týden, jinak všude dvouměsíční termníny/ na první rezonanci se něco našlo cca 8mm utvar. Naštěstí sem se přes známého dostal k neurochirurguj kterej mě hned ten den vzal, udělal s odstupem dvou měsíců druhou rezonanci a podle něj to dopadlo dobře, říká že moje potíže od toho nejsou způsobené.

Takže ted babo raď', samodzřejmě mam strach aby se něco nehnulo v hlavě ale podle doktora to je v pořádku, ten doporučuje ještě jednu rezonaci za půl roku a pak by to přestal i sledovat říkal. Navíc hlava mě bolí už dva a půl roku. Navíc říká, že příčin bolesti hlavy je strašně moc. Takže fakt nevim, zase sázím na to CTR. Už prostě nemůžu nevim co mam dělat. Navíc přítelkyně je z toho taky už hotová, ted začla brát kvůli mě kombinaci bene, mino, na 50dní. Podle Klubala si to předáváme, ale jí nic neni nemělá žádné problémy před léčbou ani měsíc na léčbě. Moje hlavní problémy sou ta hlava, motání když jdu spát, unava někdy menší nekdy větší, občas pálení rukou a nohou.

Děkuji za Váši pozornost a kdybyste někdo měl nějaký návrh co pomáhá na tu hlavu rád ho vyzkouším. Vím, že všichni tady máte spoustu problémů, třeba má někdo podobné zkušenosti. Taky uvažuji o BCA nebo o Ďurovský.

APP Plus

Nevíte někdo jak brát APP plus kolik ho brát a jak často? Užívám Minociklyn a Benemicin od Klubala, k tomu přidávám ACC a chci začít brát APP ale nevim jak to dávkovat a na jak dlouho. Dřív sem bral Entizol ale ten už nechci, nehodlám brát už třetí antibiotikum, už sem to jednou jedl přes rok a stejně to k ničemu nebylo tak chci zkusit to APP. Entizol sem jedl dřív pět dní jednou za tři týdny, tohle jestly se bere v kuse a nebo taky v pulzech? Dík za radu. Jinak se léčím s CTR, moje potíže sou, unava, bolesti hlavy, motání hlavy.

NAC a ACC

vždycky sem myslel že NAC a nebo ACC se použivájí při léčbě. Když sem bral doxi, bene, entizol tak sem bral i ACC. I když Klubal mi nikdy neříkal že ho mam jíst. Dneska sem narazil že tady někdo psal, nebudu jmenovat, že na CTR (který mam a nedaří se mi to svinstvo zničit) ACC, NAC nefunfuje. Tak to se mi nák nezdá. Taky mi neni jasný když sem začínal užívat protokol proč sem jedl pět měsíců jenom doxi v dávkách 1-0-1, pak se přidal benemici a za další dva měsíce entizol. Pak sem vynechal všechno jedl jenom byliny a ted mam podle Klubala hned skočit do kombinace mino 1-0-1 a benemicin 1-0-1. Tak nejdřív na to najíždim pomalu jak blázen a ted po roční pauze do toho mam skočit takhle najednou jo. Už nad tim asi moc přemejšlým:)

Bylinná léčba

Ahoj, máte někdo zkušenosti s Buhnerovým protokolem? Měl sem rok ATB pak byliny z Luhačovic taky rok. A výsledek nula. Ted mě zas čekají ATB dle Klubala ale už to do sebe nehodlám rvát rok. Má někdo dobré zkušenosti s tím? Můj problém jsou CTR

Upgrade léčby

Můj stav po dvou letech léčby!!! rok sem užíval ATB dle Klubala nejdřív doxi potom k tomu benemicin k tomu entizol, potom doxi vyměněno za mino, po roce už sem s tim sekl protože výsled nula. Následovalo užívání bylyn z Luhačovic do ted cca 10měsíců, a výsledek taky nula, v týdnu sem byl u Klubala a a testech CTR se dokonce zdvíhá. Takže mě zas čekají ATB, Klubaloj sem říkal, že roční protokol už brát nebudu, sám říkal že tak dlouho mi atb psát nebude, ale nic mi nenapsal, prý chce otestovat přítelkyni, a podle toho se rozhodne. Přítelkyni nic neni na testech už byla třikrát, z toho jednou i u něj. Přesto ji chce znova testovat, nic ji neni žádné problémy nemá. Nevim co to má za smysl čekat na její testy. Na to sem volal i do Luhačovic že sem u nich utratil deseti tisíce a výsledek nula. Bylo mi řečeno že sem se měl ozvat již dříve a měly sme změnit léčbu. Takže ted si nechám představit léčbu od obou dvou a jednu z toho začnu zase užívat, ale atb mě asi neminou. MOje problémy bolesti hlavy, motání hlavy, unava. Víc toho neni. Ani ATB ani bylyny to svinstvo CTR nezničily. Takže už fakt nevim co dělat, asi potřebuju nákou extra léčbu:)) Dle Klubala mam pozitivní jen CTR. Kdyby to někoho zajmalo přikládám pár posledních výsledků. PS. Klubal se furt tváří jeko že to je docela v pohodě léčitelný a že u všech ostatních léčba zabírá, nebo mam aspon takový dojem z toho. Na druhou stranu sem rád že mě aspon někdo má zájem léčit.

Trachomatis postup léčby

Mam CTR, podle K. všechny ostatní testy v pořádku, nebudu vypisovat jaký je toho spostu. Od ledna sem užíval doxi 2 tablety denne. Od července přidán Benemicin 300mg denně a doxi 300mg, od srpna 450mg denně, doxi 300mg. Nezdá se vám tato kombinace slabá? já totiž žádný extra zlepšení nepocituji. Nechtělo by to něco přidat? Díky za názory.

Mam či nemam chlamydie?

Ahoj, v září jsem prodělal virozu, klasické příznaky, zvýšená teplota, rýma, unava. Po skončení virozy až do listopadu zánět v krku, dvakrát výtěr nic neprokázal. Porád unava, bolesti hlavy, točení hlavy. Již sem absolvoval, návštěvu u dvou neurologů pro pálení rukou a nohou, oba dva řekly že je to v porádku. Ct mozku v pořádku, ORL návštěva v pořádku, revmatologie v pořádku. Testy na EBV, MCV, krevní obraz, CPR, vše negativní. Testy Elisa borelioza 2x negativní, chlamydie plicní negativní, na tetrachromatis mě netestovaly prý nemají takové příznaky. Dá se tomu testu věřit, nevíte někdo? Má někdo podobné příznaky s touto nemocí?

Powered by Drupal - Modified by Danger4k