Blog uživatele Horalka

7. měsíc na WP a dobré zprávy!

Ahoj spolubojovníci, ráda bych povzbudila ty, kteří váhají s léčbou nebo klesají na duchu, že všechno nejde podle jejich představ. Po vleklých dlouholetých zdravotních potížích jsem začala WP koncem března, od té doby můžu s radostí konstatovat tahle zlepšení:

Vymizely: arytmie, (proběhla i nejasná myokarditida), chronická bronchitida, zadýchávání se do schodů, tlak na hrudi, krvácení z dásní, vysmrkávání krve z nosu; pocení - každou noc 2-3 trička; bolesti v krku, bolesti uší, občasné divné zvuky v uchu; úporné bolesti páteře, některých kloubů a chodidel; smrtící únava - taková ta únava, kdy si si s obrovským úsilím uvaříte čaj a pak hodinu odpočíváte; brnění nohou, přechodná necitlivost některých částí těla - např. prsty na nohou, některé ekzémy, svědění ženských orgánů...

Přetrvává: bolest kyčelního kloubu, záškuby ve svalech tzv. fascikulace (frekvence se však zlepšila o cca 50 %), některé úporné ekzémy, mírné zahlenění plic (po 7 měsíční chronické bronchitidě), a vracející se nejasné menší neurologické potíže - tady je jasné, že z nervového systému to půjde pryč nejpomaleji a ten min. rok  léčby je nastavený víc než dobře

Léčba: přesně podle WP - ani jedna odbočka vedle kromě snad několika dnů, kdy jsem zapomněla vzít 2 Doxy a výjimečně zapomenu nebo nezvládnu 2 dávky ACC a vezmu 1 (dávám 2x600 denně). Pulsy po 21 dnech, 2x jsem místo 5 dnů dala 4. Doplňky se snažím všechny, ale ne vždy to vyjde - žaludek nebo zapomenu - ideálně beru každý den C, E, kys. alfalip. a listová, B, Q10, selen, Karnitin a Quercetin méně pravidelně. A samozřejmě každý den lactobacily. K tomu - jelikož mi byla zjištěna zatím jen z krve extrémní nesnášenlivost lepku (celiakie, otázkou je, nakolik ji způsobily chlamydie či jiné potvory a jak to bude v budoucnu), držím nově bezlepkovou dietu.

Pocitově: cítím se jako nový člověk, s novým životem a identitou, energie mám pocitově snad 10x víc než předtím, kdy jsem byla jen přežívající troska, která většinou jen polehávala. Předtím blbých dní v měsíci 30, dnes odhadem max. 7. Až když člověku začně být líp, uvědomí si, že to, že dal prádlo do pračky a pak ho nebyl schopný dát únavou za celý den na sušák, opravdu nebylo normální... 

První měsíce na WP - hodně drsné - vrátily se snad všechny možné záněty, které jsem v životě měla - od uzlin, přes uši (přestala jsem na týden slyšet na jedno ucho, pak jsem v druhém slyšela asi měsíc tikání),  zánět vaječníku, zánět průdušek, zánět šlachy v chodidle, kruté bolesti hlavy, svalů... Chce to ale jedno - VYDRŽET, NEPOCHYBOVAT, VĚŘIT! První úleva se začala projevovat cca 3-4 měsíce po začátku léčby, ještě větší úleva cca po 5-6 měsících. Což je pro mě jasný důkaz, že krátkodobá léčba (ani 3 měsíce) na cpn nefunguje.

Ve WP budu pokračovat, dokud budu mít záškuby svalů a neurologické potíže. Rekace na pulsy se časem zmírňují, ale vždy tak 3-5 dní od ukončení pulsu se výrazně zhorší záškuby svalů a objeví se i třeba chvilková necitelnost prsů na nohou, bolest chodidel..

Podpůrné prostředky, které mi pomáhají: snaha o co nejlepší jídlo, vynechala jsem téměř všechny smažené věci (během léčby zhoršené jaterní testy, takže jedině dobře), hodně rýže, brambory, ovoce, zelenina, čerstvá zelenina a ovoce několikrát denně, žádný alkohol ani kafe, hodně spát, vyhýbat se pokud možno stresu (jde to těžko zvlášť když je člověku na umření), občasné koupele v dubové kůře (plus třezalka a kmín - vytahuje toxiny z těla)

Zdravím všechny, kteří jsou na stejné cestě za uzdravením a přeju všem, aby se začali lepšit a uzdravovat. Věřte, že bude líp! Jsem příklad, že to funguje a doufám, že brzy tato léčba bude zcela oficiální a nebudeme si připadat jako disidenti za starých časů, kteří kopírovali samizdaty. MUDr. Nouza už o léčbě mluví veřejně, a věřím, že se brzy přidají ostatní. Děkuju moc všem za informace na tomhle webu a mravenčí práci, která s tím je! Kloubouk dolů!

Na WP od 3/2008 pozit. Cpn pneum. a mykopl., vleklé infekty HCD a DCD, bolesti páteře, chodidel a hlavy, záškuby svalů, neuroinfekce, pocení, krvácení dásní i z nosu atd... Za 7 měsíce výrazné zlepšení ve všem

Úmrtí sportovců kvůli chlamýdiím a moje léčba

Přečtěte si zajímavý článek: http://www.behej.com/2008022504-nahla-umrti-ve-sportu-rizika-pri-zanetu-srdecniho-svalu.html

Píše se v něm o úmrtí některých sportovců na následky akutní myokarditidy způsobené chlamydiemi, ukázka z článku, jehož link přiložen.

Výňatek: "...Tato alarmující zjištění vedla Švédský národní svaz orientačních běžců k 6měsíčnímu zákazu všech domácích i zahraničních soutěžních akcí a důraznému doporučení přestat v této době trénovat. Po provedení rozsáhlých šetření byla jako možná příčina náhlých úmrtí označena infekce srdečního svalu baktérií Chlamydia pneumonie, která se ve Skandinávii vyskytuje častěji než v okolních zemích. Následně byla nařízena velmi důkladná hygienicko-epidemiologická opatření, po kterých bylo sportovcům opět povoleno sportovat a závodit."

Aspoň že se o tom začíná v médiích více psát!!... určitě se dočkáme i efektivní léčby, a výzkumu nových léků, vydržme!! A bojujme tím, co teď máme.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k