Blog uživatele euchrid

Sháním AUREOMYCIN

Dkbrý den,

tak po poradě s biochemičkouu a kočkobábou v jedné osobě, která sama kočičí chlamydie prodělala, sháním aureomycin, a to jak pro perorální užitím tak jako oční mast.

 

Bohužel tento lék ve zmíněných podobách není v čechách na trhu, jan jako nějaký zásyp nebo sprej.  

 

NA nitrooční Chla, felis prý funguje, al emusí se nasadit obě formy léku současně - jak léčba celkovýá, tak topická. Jedno bez druhého prý nemá význam.

 

 

Nemá někdo nápad, jak dostat Aureomysin do Čech? Já už bohužel pátrat nemůžu, jsem prakticxky slepá, jenom přihlášení sem mi trvalo skoro hosinu.... :-((((

stále sháním pomoc s objednáním doplňků....

jsem prakticky úplně slepá a nmezvládám to. peníze bych poslala předem.... najde se někdo? díky

CHRONISKÉ CHLAMYDIE A CHINOLONY

dOBRÝ DEN VŠICHNIO,

ZAJÍMALO BY MĚ, JESTLI TADY NĚKKDO POUŽÍVAL CHINOLONY NA CHLAMYDIE A S JAKÝM VÝSLEDKEM. zLEPŠENÍ. ZHORŠENÍ, ZŮSTALO TO NA NULE, STEJNÉ?

 

pTÁM SE PROTO, ŽE JSEM BRALA NA TY SVOJE OČNÍ KOČIČÍ CHLAMYDIE BĚCO PŘES ŠEST TÝDNŮ cIPLOX A HNED PO DOBRÁNÍ TO BYLO JEŠTĚ HORŠÍ, NEŽ PŘESTÍM A STÁÍLE SE TO ZHORŠUJE. pŘIČEMŽ VETERINÁRNÍ MIKROBIOLOGOVÉ TVRDILI, ŽE cHLAMYDOPHILA FELIS REAGUJE NA CHINOLONY CELICE DOBŘE.

 

pRÁM SE HLAVNĚ PROTO, ŽE OČAŘI U MĚ POPÍRAJÍ, ŽE BY CHLAMYDIE MOHLY ZPŮSOBIT TAKOVÉ PROBLÉMY A TRVAJÍ NA TOM, ŽE TO MUCÍ BÝT NĚJAKÁ PŘÍŠERNÁ GENETICKÁ MUTACE, a MŠ BY ZAJÍMALO, JESTLI JEŠTĚ NĚKOMU DALŠÍMU BYLY CHINOLONY K NIČEMU. PROTOŽE TO ZVYŠUJE MOJI NADĚJI NA PŘEŽITÍ. nAPŘ. kLUBAL I NĚKTERÁ DALŠÍ LÉKAŽI SI MYSLÍ, ŽE TY CHLAMYDIE ZA TÍM BUDOU - MĚLA JSEM JE PROKÁZANÉ pcr METODOU PŘÍMO ZE SKLIVCE.  kLUBAL OŘEMÝŠLÍ O NĚJAKÝCH KAPAČKÁCH, ALE TO SE JEŠTĚ UVDIDÍ,,,

 

jÁ UŽ NEVIDÍM SKORO VŮBEC NIC A MÁM STRACH.... jE ZE MĚ VEGETATIVNÍ ČERV BEZ VLASTNÍHO ŽIVOTA :-(((

Sháním pomoc s objednáním doplňků

Sháním pomoc s objednáním dpolňků hlavně i iHerbu - vitymíny, byliny.... už sekoro nevidím a jsem úplně vyčerpaná. nejsem schopná vůbec ničeho... poenáíze bych na to dala předem.

 

Najde s někdo. ke komu bych se mohla při objednávání  "připíchnout"? Moc děkuju!

Hledá se Dezorz

je tu někde? nebo neposla by mi někdo link na jeho blog? nemám sílu tady hledat, stěží najdu a přečtu vlastní :-( děkuji

Dobrý den, Svadhi,

mohla bych mít pár dotazů? 

 

Doufám, že jsem vás nějak neodradila tím uvažování, o Tinidazolo..... nemyslala jsem ho na dned. úrpdtš úřifdávst pulsy postupně dle protokolu, a i to bych s váni a dalšími doktory probrala,,,

 

jsem v panice, moje sutiace bypadá bezvýchodná :-(

 

děkui a přeji krásné dny!

TAK CO SE MNOU....

Po nškolika letech stupňujících se zrakových obtíží, které od loňcka vyvrcholily stavrm doslova nepopsatelným - slepnutí, tisíce oslepujících jisker, ohnivá kola...) jsem se naštvala a nechala si udělat odbětr nitrooční kapaliny. Tu jsem poslala na PCR dp laboratoří Vemodia/KItgen v Praze na PCR analýzu.

 

Nález je jednozněčný - nitrooční infekce CHlamydophilou felis, kočičí chlamydií. WP i s benemicinem v tomto případě zcela selhal, ta antibiotika se možná ani nedostala so okka - to by vysvětlovalo, proč se můj stav obecně zlepšoval, ale zzrak se horšil.

Nyní mi nasadili Ciprofloxacin, u koček se používá Enrofloxacin, tam mají prý 100% eradikaci do 6 týdnů a Cipro do oka proniká dostatečně.

Nicméně fakt, že jde o monoterapii, ve mně vbuzuje jisté obavy.

 

Po pěti dnesch ATB zaím žádná změna, což jsem ani nečekala. CHci k tomu nasadit hyperbarickou oxygenterapii a snad nějaké čínské byliny.Držte mi palce. Pravé oko je, zdá se, v háji, na levém OCT vypadá uspokojivě, to by se teoreticky mělo rizbřesknout. Momentálně vidím, pardon, prd. 

 

Moc děkuju Svadhi, která mě držela ve chcílích beznaděje. Moc doufám, že svítá naděje...... Držte mi všichni palce.

 

P.S.: Kočky se léčí a léčit budou až to totální negativity. Nevyhodím je a podle vedoucí laboratoře od léčených zvířat riziko nehrozí.

BCL Luhačovice / Augsburg

dobrý den všichni,

kdo jst tam byl, popíšete mi zkušenosti? pozitivní, negativní? díky

Prodám Anamu

RAin Tree Formulas, 100 kapslí po 500 mg.

více o produktu zde 

http://www.rain-tree.com/anamu.htm#.VpfhlbbhDGg

mšl by to být podle některých úplný zázrak, ale já se teĎ bojím skoro všeho, na prahu kortikoidů do kapaček, atd.  takkožer  nakonet posovám dál.

 

cena 750 i s potovným.

 

koupím doxy a nějaké systémové antimykotikum

doxy stačí 1 krabička, antimykotikum na pár dní děkuji

koupím stephanii

nevíte, kde ji sehnat? na ViNaturae není a hned tak asi nebude.

 

bohužel zjišťuju, že bez ní jsem úplně k ničemu. dva dna a slejzají mi vlasy řasy.

 

DOP.DELE a tohle je pořád. nikdy jsem se nesetkala s kontinuální dostupností léčiv. PROČ...

 

 

koupím křídlatku (resveratrol)

došlo v nejrychlejším e-shopu i u mě, takže se můžu těšit na výpadek několik týdnů, i když to objednám ze zahraničí, nebude to trvat míň:-(

 

nevím jak komu, ale měn ty buhner byliny docela pomáhají - více energie, snížila se alopecie, dokonce sbnad bidím i nepatrný rozdíl v tom téměř slepém pravém oku!

byliny podle Buhnera

začínám opatrně, postupně, zatím po špetičkách stephanii a křídlatku... a jestli to není nastuzení z práce, je to asi herx jak hovado.... 

 

jinak trochu mi to dráždí žaludek, mírně blivně mi je občas, ale chutná to zajímavě... :-)))

operace při silných neuropříznacích )zranění)

vyoadá to, že si budu moct vybrat mezi operací pod narkóziu a hrozbou, že jedna moje ruka zůstane navždy znehybněná

 

podle všeho strhané vazy a svaly v rameni

 

mám strach. silné encefalitické příznaky. hlavně visual snow - tak silně že má strach i z dalších úrazů

 

co dělat , ýžít se takhle nedá

 

 

sangre de drago

nějak to tu zapadlo, ale zajímalo by mě, jestli není rizikové přidat ji k atb. léčba nejenže stagnuje, ale šla do háje, protože mi byla atb neutále přerušována atd atd. 

Powered by Drupal - Modified by Danger4k