Blog uživatele Erixon

Mudr. Ďurovská Bratislava

Dobrý den, mohl by mi někdo dát kontakt na výše zmíněnou doktorku, prosím? 

Popř. máte s ní někdo zkušenosti a s její léčbou? 

 

Děkuji 

Chlamydie a Wobenzym

Zdravim vsechny! Ma nekdo zkusenosti s branim Wobenzymu jako podpurnou lecbu pri brani atb? Podle vseho uzivani Wobenzymu zvysuje sanci na vyleceni, ale kdo vi, zda to neni pouhy reklamni trik.  

Prosím poraďte! N-acetyl-Cysteine (NAC) kde se dá sehnat?

Prosím poraďte! N-acetyl-Cysteine (NAC) kde se dá sehnat? Našel jsem nějakou stránku, kde 400 mg (30 kapslí) stojí 250 kč. Vzhledem k tomu ale, že při WP má člověk spásat 1200 mg denně, tak to celé balení pokryje jen třetinu dení dávky? To se mi nějak nezdá a proto by mne zajímalo, kde ho sháníte?Díky

Chronická chlamydie trachomatis

Zdravím všechny!

Bude to již skoro třičtvrtě roku, kdy jsem se dozvěděl o nákaze Chlamydiemi trachomatis. Bohužel trvalo delší dobu, než jsem byl s pálením při močení vůbec přijat u urologa a po dotazu, zda mohu dojít na kontrolu mi bylo zděleno, že to na 100 % bude zánět močových cest a mám se nechat vyléčit obvoďákem. Což se ale bohužel nakonec prokázalo, jako zásadní problém, jelikož jsem bych vícekrát léčen špatnými ATB, po kterých moje příznaky přetrvávaly. Mno, od zjištění CHlamydií jsem bral vícero druhů atb, od Doxybene, Azithromycin, Ciplox, Summamed a spoustu dalších, dokonce i formou kombinace. Bohužel jsem nadále pozitivní. Můj jediný problém a příznak je ale "jen" pálení při močení. Proto se ptám, je i u mě na místě začít s dlouhodobou léčnou např. Whlednovým protokolem?

 

Děkuji za odpovědi

Powered by Drupal - Modified by Danger4k