Blog uživatele Dave34

Aktuální stav

Tak minulé pondělí jsem se manželce přiznal a že těch blbostí kromě nevěry nebylo málo. Její reakce mne naprosto překvapila, je věřící a tak mne naprosto udivila tím, jak se křesťansky zachovala. Jsem stále doma a snažíme se dát vše do pořádku. Je to hodně těžký, ale jde to.

Od chvíle co jsem se přiznal mi je lépe i po zdravotní stránce. Nic mě nebolí, varlata OK, trošku, ale opravdu minimálně mne občas píchne, pálí na nebo v penisu (možná to je tím, že ho pořád sleduju). Zánět v oku ustupuje, popravdě jsem se s tím moc nemazal.

Je zajímavé, že příznaky začali ihned po nevěře a přestaly po přiznání se.

Zajímalo by mě ale co si myslíte o výsledcích testů:

Ze stěrů nebyla prokázána chlamydiová infekce, ale nějaké jiné bakterie (půjdu ale stejně ještě několikrát)

Serologické vyšetření ELISA:

M. pneumoniae Iga 5,680AU NEGATIVNI

M. pneumoniae IgG 18,930 AU POZITIVNÍ

M. pneumoniae IgM 2,250 AU Negativn

Výsledek: Aktivní infekce nebyla prokázána.

Chlamydia IgM 0,260 IP negativní

Chlamydia IgG 1,080 IP HRANIČNÍ

Chlamydia IgM 0,210 IP Negativní

Výsledek: Aktivní infekce nebyla prokázána

Díky, Milan

Je tu někdo od Mladé Bolaslavi?

Ahoj, najde se někdo od Mladé Boleslavi, ketrý by se podělil o zkušenosti s léčbou v našem okrese?

Dotaz na vyšetření

Objednal jsem se do MC PRAHA k dceři doktora Klubala (Ke Klubalovi se jen tak nedostanu). Mám příznaky Chlamydie Tr. Na jejich stránkách je mnoho testů, na CHT hned několik. Co si mám vyžádat? 

Díky!

Jsem fakt idiot

Ahoj,

pročítám to tu a jsem docela zmatený. Prosím o pomoc.

Dne 6. listopadu 2017 jsem v opilosti po skoro 15letech krásného soužití podvedl svou krásnou a hodnou manželku s neznámou ženou. Teď v pátek se ji to chystám oznámit (nechtěl jsem dětem kazit Vánoce a tak nějak jsem doufal, že to není nic vážného).

Ihned po nechráněném orálním sexu a chráněném styku s dotčenou mi začaly bolesti a hlavně pálení močové trubice, které rychle přešly do zánětu močové trubice. Od praktického lékaře jsem na to dostal antibiotika na 5dní. Trošku to pomohlo, ale zánět se mi před Vánoci po týdnu, možná dvou zase vrátil. Dostal jsem nová antibiotika FUROLIN (chemoterapeutika). Ta zabrala, po čtrnácti dnech opět pálení „žaludu“, což bylo včera. Začal jsem hodně pít a dnes je to OK. Na žaludu mám takovou zduřelou kůži nad vyústěním močové trubice. Žalud je někdy zarudlý více, někdy méně. Někdy se zdá OK.

Neznámou jsem dohledal a tvrdí, že žádné problémy nemá ona ani její partner.

Co mne ale dost vylekalo je, že mám od soboty oteklé oční víčko a cítím takový divný tlak v oku. Něco jako ječné zrno.

Na urologii jdu v pátek. Stěry jsem si domluvil na čtvrtek. Uroložka ale říkala, že se chlamydie nemusí prokázat až 6týdnů po dobrání antibiotik. Už se mi ale další měsíc čekat fakt nechce.

Nejvíc mě děsí to, že můj pětiletý syn začal často zvracet (už třikrát během dvou týdnů). Stěžuje si na bolest břicha a občas i podbříšku. Krevní testy má OK. Pokud by to chytl mou vinou, tak si to do smrti neodpustím.

Prosím moc o jakékoliv rady a zkušenosti jak pokračovat.

 

Díky, Milan

Powered by Drupal - Modified by Danger4k