Blog uživatele chlamyd

Po dlouhé době nějaké shrnutí

Ahoj, dlouho jsem se tu neukázal a pro ostatní aby si nemysleli že jsem se třeba vyléčil ....

Po dlouhé době braní antibiotik a dlouhé době stagnace jsem to celé ukončil těsně před dobou než VZP ukončila Klubalovi smlouvu.

Stav se poté dost zlepšil, myslím že jsem byl "přiotráven" antibiotiky a vlastně jsem za ukončení byl rád. Už nebyl posun.

Těžko říct zda za tu celou dobu od začátku mi pomohly antibiotika nebo se s tím imunita nějak popasovala ale bylo to dlouho, hrozně dlouho co bylo fakt zle, hodně zle. Byly i ty nejhorší myšlenky.

Ani ted mi není dobře, čas od času je slušně , dobře, pak se to zase vrátí a je hůř, ale nic úplně tragickýho.

Nemám nic v rukávu co bych si vzal a stav se nato zlepšil. Prostě se s tím asi musí poprat imunita.

Naštěstí přestaly problémy s krkem a s "angínama" škrábáním, pálením - to je pryč

K ukončení ATB léčby přispělo , i když už jsem byl na 80% rozhodnut že končím , ukončení spolupráce VZP Klubalovi.

No prostě takový peníze za "žádný" posun kupředu mu dávat nehodlám.

Člověk když je v koncích tak tam stejně jako já samozřejmě zajde a zkusí to, nic jiného nezbyde. Imunita každého z nás je jiná a každej máme jiný bolístky takže někoho vyléčit může ... ale, je to vůbec záměr soukromníka přijít o finanční zdroj ? No i takový myšlenky jsou u mě napochodu. 

Jednu dobu jsem bral byliny, jenže těch bylin je potřeba brát několik a když se ty kapky sečtou může z toho být malej panák a těch jsem měl 4 deně a já to v sobě cítil a riziko třeba i nezaviněné nehody by bylo fatální a já řídit musím kvůli práci

Takže teď s tím prostě nějak žiju, přežívám, někdy je fajn hodně se směju, někdy je hůř a přijdou i depky že už je to tady zase a kdy to skončí.

Energie ale nikdy není nazbyt a tělo je unaveno. Je mi 44 let

Problémy co mě trápí  : únava, divná bolest hlavy takovej tlak až jsem z toho červenej, popraskane žilky v očích + jiné další už prkotiny.

pojištovna

VZP ukončila spolupráci s Klubalem. Léky od Klubala již nehradí

Poslední pokus

Po dlouhodobé léčbě, neúspěšné nebo částečně úspěšné, se pokusím naposledy antibiotiky o zázrak ale nevěřím.

Měl jsem pauzu od léků protože těžká stagnace a čekal co se stane. Po vysazení přišlo uklidnění a zlepšení situce. Možná vymizely nežádoucí účinky léků.

Stálé zdravotní problémy, jako hlavně častá dlouhodobá únava a nechuť do života mě donutily k pokusu č 2.

Každý rok mám spoustu klíštat, prostě se to na mě lepí. Třeba se i prohlídnu a nic, no a za dva dny ho najdu. Je to zalezlý v oblečení a pokud se to nevypere tak to druhej den přeleze na kůži a je zle.

Tentokrát zkouším kombinaci  mino, benemicin,azitromycin a Amoksiklav.Vlasntě mám jen navíc Amoxi, uvidíme co s těma mrchama ve mě udělá. Myslím že opět nic. Asi by to chtělo nahodit všechna ATB naráz aby se ty mrchy dostaly hned pořádně přes držku a nestihly zalízt. Prostě si myslím že když se postupně přidávají ATB tak se přizpůsobují a není tam ten šok. Zase vše naráz těžko dát protože to může znamenat brutální herx co třeba tělo nevydrží.

Vydržím to do března, tedy kontroly a pak se uvidí co bude. Pokud nebude změna k lepšímu tak to nemá cenu. Ted po začátku další léčby přicházejí opět ty hnusné stavy a to zatím beru jen mino a bene.

Rád bych hodně saunoval ale druhý den po infrasauně stále hořím. Nemám tam vysokou teplotu ani tam nejsem dlouho ale druhý den ji hodně cítím a tak ji dávám vlastně jen když druhý den nejdu do práce a můžu doma "schládnout".

Žádné světové pokroky v léčbě nejsou, o někom kdo by se v krátké minulosti vyléčil nevíme. Jsou to samé ATB, vitamíny, minerály, byliny, houby, testy a další vychytávky ale výsledky žalostné. Jen průvan v peněžence.

Dlouhodobě mě tedy trápí ta únava, neustálé mírné motání hlavy, někdy depka, někdy mě pobolívaj klouby a další prkotiny jako všechny tady.

Výsledky testů prakticky obdobné.

 

testy

Po delší době bez ATB ale stále velmi podobných příznaků a potíží jsem podstoupil další testy.

Už nebyly ty skokové stavy kdy jsem nevěděl jak mi bude zítra.

Důvodem byla spousta klíštat z minulého roku (kolem 20) a letos už 3.

Stav po ukončení léčby která už neměla žádný přínos ani zlepšení se stabilizoval a někdy jsem mohl slušně žít a jezdit na kole což je moje záliba. Na kole se ale šíleně potím - prakticky durch. Abych se nepotil si dám práska (jednoho) marijánky, jen občas a musí mi být dobře, což mi velmi pomáhá často i k výkonu na kole. Nehulím to jako jiní. Jezdím lesy, polnačky,kolem řek prostě mimo civilizaci.

Testy dopadly podle mého očekávání, jen sem čekal že bude něco v krku, protože v době návštěvy už jsem pokuckával. V krku nenalezeno nic, myslím že to bylo z důvodu že mě sestřička moc šetřila (o což sem ji prosil) a nešeškrábla tu sliznici pořádně. Právě dnes po 14 dnech neustálého svědění a pokuckávání při mluvení mě ten krk chytl natvrdo a to po několika letech bez potíží. Dopomohl jsem tomu ale sám bezohlednou jízdou v tričku na kole. Hloupost.

Klubal při návštěvě říkal že by se léčba měla/mohla najet znova, že by účinek měl být lepší. I já vzhledem ke stále častější a déle trvající unavě bych léčbu taky zkusil znovu. Jen nevím jestli tu moji klasiku mino,azi a zpočátku pulzy entizolu poté se přidal i plaquenil. Žít s touhle stálou únavou ať někdy malou a často velkou se mi nechce, je spousta dnů kdy celé prospím - proležím. Vztah kvůli tomuto stavu vůbec nechci začínat.

Klouby mě nijak nebolí, tělo (svaly)jsou unavené, hlava a oči často tlak a prakticky stále jakoby slabounká opilost,mozková mlha naštěstí už dávno není,pálení očí také ne ale je tam ten slabý tlak a žilky, hodně se mi zanáší vnitřní koutky v očích,  často měním barvy v obličeji jako chameleon - prostě rudnu ať už zdravotním stavem nebo prostě nevím proč,potíže s krkem až ted, vysoká citlivost na chemické vůně, citlivý sluch, miluju klid a tudíž mi vadí sousedi v paneláku jak se baví resp řvou, řev holubů - no z toho rostu - tudíž spousta stresu (stěhování zatím není možné), bušení srdce bývalo ted není, střeva - není to ideální prakticky stále větry bez zápachu (i po klystýru) zjištěno cerevisiae IGA 24.4 (0-18) Yersinia IGG 17.3 (0-10) , stolice není optimální ani tuhá ani průjem, vyšetření by to jistě chtělo a snadno se to radí ale jít na něj je neřešitelný problém. Dřív byla velmi ztuhlá šíje několik týdnů v kuse.  Kvůli stavu (i když není uplně mizerný) nechodím do společnosti. Možná i povahou.

No chtěl bych to samozřejmě změnit, čili asi zkusit znovu léčbu ATB.

Plánuju až bude dobře že bych zkusil lymfatickou masáž, třeba pomůže.

Ještě před odběry krve jsem chodil na ozonoterapii ... dle výsledků zbytečné. Infrasauna občas. Byliny jen občas, strava nic moc ale snažím se. Teplé jídlo minimalně jednou deně v práci. Piju dost bylinkové čaje s medem. Sám si trhám a suším třeba šípky, kopřivy. Letos ještě přitvrdím. Začal jsem to sbírat vlastně z nudy.

Přivítám jakoukoli radu, protože vzhledem k tomu jak dlouho se léčím toho vím málo.Díky.

Vykázání péče pojištovně

Dnes sem se podíval na stránkách pojištovny na vykázání péče.

Docela mě zaujal Klubal že si učtuje i když sem tam nebyl.

Každý měsíc si bere praktik jako kapitační platbu měsíčně 51.45kč+3.67kč. Toho jsem v roce 2016 vůbec nenavštívil, je to paušál

Klubal si měsíčně účtuje 180.31 kč za KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ ALERGOLOGEM A KLINICKÝM IMUNOLOGEM a 30 kč za SIGNÁLNÍ VÝKON KLINICKÉHO VYŠETŘENÍ / DO 31.12.2014: REGULAČNÍ POPLATEK ZA NÁVŠTĚVU -- POPLATEK UHRAZEN.  Kontrolní vyšetření není kapitační platba. Klubal bral za každý měsíc bez duben, červenec.Končí to říjnem, který je taky zaplacený. Listopad, prosinec nemají zřejmě zpracováno. Jasné je že sem tam takto často nebyl ani nekomunikoval. Za lonsky rok sem tam byl jednou, max 2krát a krev vždy dávám v ten samý den.Obojí přehled je za rok 2016.

Máte k tomu nějaké vysvětlení ?

Koukali jste se na svoje vykázání péče ?

3 měsíce po vysazení ATB

se cítím vcelku obstojně. 

Po vysazení atd vymizel jakýsi blbý stav a je lépe. 

Protoze sem měl letos asi 10 prisatych klíšťat (i 2 x 3 naráz ) a 2 krat sem nasadil preventivne ATB a stav se vždycky zhorsil jde vidět že mi způsobují horší stav. 

Mám různe menší bolesti po těle , občas bolesti kloubů - no zatím nic vaznyho. Pri jízdě na kole se ale strašně potim což mi dost vadi , zrejme tělo dostává zabrat i vlivem bakteriální zátěže. Po velke zátěži nespím, v noci neusnu i když sem šíleně unaveny. Únava je zase menší a stabilní. Při braní atb dlouho hůře, chvíli lépe, no ted je to právě naopak, takže zatím spokojenost 

Beru občas nějaký byliny ale jsem v tomhle bohužel desne nepravidelnej takže hodně vynechavam. Chyby ta pečlivost v braní. 

Jinak sem rád že sem zkusil vysadit ATB, byla uz dlouha stagnace a myslím že to prospělo a uvidím zda se stav nezhorsi jinak se k nim nechci vracet.

Během léčby na rozdíl od mnohých z vás sem nebral v drtive většině času vitamíny ani drahe preparáty, stejne jako sem nebral lactobacily. Jasně - zkusil sem všechno nějakou dobu, ale nemělo to žádný viditelny ani pocitovy účinek tak jsem po čase  přestal protoze poměr účinek doplňků a peněženky byl tragický. 

 

Těsně po ukoncení lečby

Jsem 3 týdny po ukončení léčby a surově mě napadlo klišťe. 

Zahryzlo se do mě jako pitbul a kousalo asi 2 dny, prohlídka po venku tedy nedostatecna. 

Je nějaký doporučení nasadit na čas atb nebo jsou ještě atb v krvi  ? Zbylo mi mino, mam zobat týden  ?

Po testech

Chl Pneumonie Elisa

             září 2015                                         unor 2016
IgM            1.14                                             1,61
IgA             0,8                                               0,44
IgG            2,03                                             2,01
cHSP60      2,67                                            6,06

Borelie

afzelii IgG Elisa 0,44 negativní         afzelii IgG CLIA + 17,25 
gar afz IgG WB        +                                 +

Proužky na pohled stejné

Hematologie vyborná

Biochemievyborna az na ASLO 201

cholesterol moje klasika 6.77

moč pH 6,5 jinak dobré

Buněčná munita vyborná

Autoimunita v pořádku

Gastroenterologicky blok v pořádku

Gastrointestinalni infekce yersinia IgG klasicky vyší 35,6

výtěry krk nos v pořádku

V moči Escherichia coli a přibyl Enterococcus faecalis

Mám taky trochu nižší hormon prolaktin 3,0     mez 4,04-15,2

 
 
K dnešnímu dni se cítím lépe nicméně stále trvá ztuhlost šíje která trva zhruba 3 měsíce a v lednu byla velmi silná - pomalu ustupuje.
Točení hlavy je také dost menší, není přímo že by se mi motal svět jako spíše pomalejší reakce na jiný objekt na který se podívám.
Občas se projeví píchání na kůži bez vyrážky, to se pak blbě usíná ...
Velmi často mám snesitelné bolesti různě po těle hlavně na rukou a prsty,neberu na to žádné tišící prášky, bolet trvá asi 2-3 vteřiny.
Nález v moči - nemám žádné potíže jako pálení, bolesti. Pouze chodím častěji na záchod s přiměřeným množstvím moči.
V lednu jsem nespal 3 noci po procházce v Jeseníkách cirka 7km
Zopakoval jsem stejnou trasu za špatného počasí v únoru a nespal jsem 1 den druhej už jsem trochu spal.
Měl jsem jakousi jasnou mysl a nešlo spát.
Jinak je spánek dobrý.
Únava je prakticky stejná, menší - větší stále dokola.
Často se lekám stačí když za mnou někdo jde a prostě se leknu (někdy)-srdce nebuší.
Se srdcem nemám problémy.
Rozbuší se mi ale když slyším že si někdo pouští nahlas rádio třeba v práci, nebo když slyším sousedy. Jo to sem na nervy.
Sem velmi citlivej na chemické "vůně". Např připravky na mytí podlah který si lidi chváli jak jim krásně voní mě dělaji dost velké problémy stejně jako výpary z barev.
Opět mi dělá trochu potíž jasné světlo.
Potíže s krkem, záněty, jsem nemě žádné.

No, prostě nelepší se to a napsal jsem Klubalovi že bych rád ukončil ATB a zkusil ty byliny, doufám nebude proti.

Jinak u mě je největší dlouhodobý problém hlava, vlastně neuro. K jinému mudru než ke Klubalovi nechodím at mám sebevetsi potíže. zkušenosti jsou takové že je jen navštívím a výsledek žádný. Potíže vždy nějak časem ustoupí, no ted ta ztuhlá šíje a hlava trvá trochu dýl. Ten krk si myslím začal když jsem používal zdravotní polštář ten tvarovanej co by se měl přizpusobit, vlastně me to pořád tlačilo a blbě se spalo, no vytrval sem a dostavily se tyto potíže jestli to k tomu můžu přiředit. Ted spím bez polštáře jen na zdravotní matraci a je to lepší, jinak než bez poltáře spat nejde.

Snad doktor bude souhlasit a vysadíme ATB abych nahodil pouze byliny odtud https://lymeherbs.pl/products_list-cat-13.html

Po letech

Dlouho jsem tady nenapsal, obcas sem jen nakoukl. Čekal sem až budu moci napsat pozitivní zprávu. Chyba lávky.

Po letech brani atb se stav uz proste nelepsi a není dobrý a v únorové navštěvě u Klubala to budu chtít ukončit a zkusit zřejmě něco jiného, byliny. Chtěl sem to už přerušit dřív ale on nechtěl.

Zdrav stav je spiše stabilně nedobrý, často horší a jen zřídka je dobrý kdy jsem málo omezen.

Dnes beru mino2*2 ,AZI po stř pá a plaquenil 1 deně

Nejčastější je klasická únava, klouby sice nijak nebolí ale dost mi v nich lupe. Poslední dobou tak 2 měsíce se mi motá hlava prakticky neustále, někdy hodně opravdu hodně., to je ted muj největší strašák.

Jsem hodně citlivej na smrad jako výpary z barev, různe parfemy a navoněné lidi. Na cigaretovej kouř sem taky háklivej to vše mi dělá problémy jako by hned vznikl v hlavě zánět.

Stejně tak sem podrážděnej z různých zvuků. Sousedi v paneláku nademnou mi dávají zabrat s neodhlučněnou podlahou, šíleně vrzající postelí, pořád jim tam něco padá a to mě přivádí k šílenství - ta lidská bezohlednost.

Vadí mi i kolegovo nekvalitně hrající rádio, ty sykavky mi brnkají na nervy, stejně jako hučení. Nemá to nahlas ale ..... prostě těžký život mučedníka :) Naštěsti mě toleruje a bere si sluchátka, pač sem si musel brát pro klid špunty do uší.

Nevím zda vše tohle co mi vadí je dávkama antibiotik nebo nějakým zánětem v hlavě i proto chci přerušit atb léčbu a zkusit ty byliny. Dřív sem je bral zároven s atb ale brát neustále tolik pilulek a tak aby si neškodily navzájem zárověn s jídlem není v mojich silách. Jako singl chlap který nesnáší chodit do obchodu a nakupovat to má fakt těžký.

Partnerství s holkou se prakticky bojím protože ji nechci nudit a omezovat a hlavne proto že se kolikrát cítím opravdu mizerně. Zároveň mi partnerka velmi chybí

Měl sem přítelkyni, nebydleli jsme spolu ta ale chtěla dítě. No já dítě v tomto stavu opravdu nechci riskovat, nevím co bude potom az skoncim s atb a dítěti bych se chtěl věnovat , ne jeho život promarodit.

Moje dny jsou často vysmáté stejně jako uplakané, není problém často plakat a smát se v jednom dni v jedné hodině, v 15 minutách. Může za to samozřejmě aktualní stav, stačí si na něco vzpomenout a tečou slzy, třeba smutek nebo dojetí. Když je mi dobře takové problémy samozřejmě nemám.

Protože pořád pracuju tak unava není tak strašná, třeba potom celý den prospím-proležím ale do prace vzdy jdu a často mi práce pomůže snad tím že musím něco dělat. Práci mám lehkou-žádná dřina.

testy mám stále pozitivní na chlamydie, už to není tak strašné a borelioza vždy negativní, no v proužku čárky jsou.

Až ten poslední objevil neuroinfekci  borelia afz IgG Wb +

Mám doma infrasaunu ale moc do ní nelezu a možná je to chyba, možná by to chtélo se alespon trošku vypotit obden ?

Protože strašně nerad někam chodím a už vůbec ne sám, sem ochuzenej o ruzné procedůry jako uvolnující  masáže,nějaké solně jeskyně atd. Dokopat se doho je opravdu problém, asi nějaká sociální porucha

Potřeboval bych jiný názor zda mám atb léčbu ukončit a zkusit něco jiného.

 

 

 

Je mi dobře

Nazačátek musím napsat že jsem před časem přestal docela navštěvovat tyto stránky. Důvod byl že jsem tu četl samé napadání, hádky a tohle mi nedalo nic dobrého, potřeboval jsem být v pohodě.

Dnes je mi aktuálně velmi dobře. Dal bych 90 procent.

Neumím napsat krásnej článek jako někteří a možná v tom bude chaos a páte přes deváté.

Jsem velmi špatnej pacient, dodržuju pravidelně pouze braní antibiotik a někdy i na to zapomenu nebo si možná vemu i dvojnásobnou dávku protože sem nevěděl jestli jsem před minutou vzal nebo ne :)  ... mino (2*2) azi (po-st-pa) enti (pulzy 5 dnu), neberu žádné dodatečné vitamíny, neberu žádné probiotika. Proč je neberu ? Nikdy jsem nepocítil jejich účinek pouze peněženka byla chudší. Já těm doplnkum nevěřím a stav se mi lepší i bez nich tak je neberu.

Od psychiatričky beru pravidelně Seropram, měl sem velmi špatnou psychiku, nevím jestli z nemoci nebo z rozchodu ale prostě tohle bylo řešení a tohle mi pomohlo a nějakej čas v tom hodlám pokračovat. Být v pohodě je pro mě a pro boj s nemocí velmi důležité. Taky jsem byl pravidelným kuřákem marihuany, velmi kvalitní a žádnej extrém !

Použivám infrasaunu, někdy často , jindy vůbec, prostě docela chaos. Jde o to že jsem hodně v práci a není na to nějak čas a večer před spaním už ji nedávám protože mám zkušenost že špatně potom spím. Jinak spánek mám ted velmi dobrej, tu marijánku jsem kouřil také kvůli spanku kterej sem měl kdysi špatnej.

15. července jde ke Klubalovi, chce mi na léto kvůli sluníčku vysadit nějake antibiotika, ještě jsem se nerozhodl jestli vysadit některé nebo žádné nebo vysadit uplně na nějakej čas a zkusit co to uděla. Kvůli sluníčku nechci nic vysazovat, na opalování kašlu, chci bejt zdravej. Možná to zkusím vysadit uplně a ihned po vysazení zkusit opet ozonoterapii která mi dříve moc nepomohla a ke konci terapie se začaly vracet problémy. Se vším se rozhoduju na poslední chvíli podle stavu. Pokud vysadím ATB dám taky intenzivni kuru těch probiotik, koupím krabičku, jinak ne.

Zvládám hory, zvládám kolo, ale mám ještě strach něco víc, pořád mám obavy aby se to nějak nevrátilo protože bylo hodně ale hodně špatně a ted je velmi dobře. Občas se mi udělá opar, no co se dá dělat.

Ted jsem si vzpoměl že jsem před 14 dny na 2 dny byl šíleně unavenej a celou neděli a pondělí rano celé prospal, ale protože jsem musel na odpoledku tak jsem šel a v práci bylo líp a pak se to postupně rychle zlepšilo. Mám za to že něco dělat je mnohem lepší než doma ležet, u mě to tak funguje, ale ne vždy to jde samozřejmě překonat.

 

 

Vaporizer

Chci si pořídit vaporizer a tak se ptám jestli tu má někdo s touto vecickou zkusenosti, jakej má typ a jestli je spokojenej.

Pro bylinkáře by to mohla být dobrá volba.

Výsledky celkově horší a zdravotní stav taky.

Rozdíly výsledků z 19.8 a 25.řijna

ALT               0.94 / 1.27
ASLO          nedělal  /  216
CRP               0.3  /  0.2    31.10 krev z prstu u obvodaka vysledek 28
cholesterol       6.37 /  6.16
Triacylglyceroly  1.67 /  3.66
CD57               29  /  29.4
Yersinia IgG      54.8 /  39.1
Ted nález v moči Escherchia coli předtím nic

Chl.Pneu.IgG IF titr  1:16+ / 1:16++

Chl.Tracho.IgG IF titr  v pořádku  / 1:16+-

ELISA pneu
IgM  1.87 ++          1.48+
IgA  0.13             0.94+-
IgG  0.91 +-          2.04++

ELISA TRACHOMATIS NEGATIVNI

Chlamydia HSP60 IgG ELISa  2.89++     6.52+++

Borelie byly v srpnu negativní kromě IgG WB hraniční a ted 25.10 ELISA Negativní a WB IgG/IgM hraniční, přibyla nově tučná čárka u IgG 11, nevím co to

znamená snad Klubal vysvětlí.

Po odběrech sem prodělal potíže s krkem který sem několik let neměl a měl sem šílenej kašel kterej trva doted ale v menším měřítku.

jasně že sem to chytl od něj a nejen já. Jen mě se ten kašel ale drží což mě fakt sere. Když kašlu a jdou hleny tak nevím odkud až jdou ale někdy se mi

totálně nadáví, je to až na pozvracení. U obvodaka vytěr z krku byl negativni a krev z prstu CRP 28 takže zánět. Krev mi blbec nenapsal i když sem se s ním

domluvil alespon na jaterních testech, prostě sestra neměla druhej den napsáno tak zašmátrala jen v krku. Ted už do práce nešlo šíleně sem kašlal, bylo mi

vedro a potil se a šílená unava, pořád sem jen spal a kašlal.
Taky sem si ted pořídil domů infrasaunu, tak se chodím potit, je to pro mě mnohem lepší než někam jezdit. Dost mi to ale leze do hlavy, sem pak rudej i

druhej den a prostě neuro a hlava to je moje. Ted sem zkusil v infra šnorchlovat, nikdo mě nevidí tak nevypadám jak blbec s hadičkou v hubě. Dejchám vzduch v

sauně ale vydechuju do hadičky at de ven ze sauny a do infra de místo toho vydýchanýho čistej, dnes to asi nějak pomohlo, zvladal sem to líp, uvidí se po

čase. Mám tan ten ionizer a O3 tak doufam to neni jedovaty.
Během te nemoci sem neměl mino pač ho pozdě dovezli do lekarny takže sem měl malinko pauzu ale pulz sem jel normálně.
Stav je nicmeně horší než byl a hlavně ta hlava. Asi bych neměl lozit do sauny ale nijak to tam nepřeháním tak by to vadit tolik nemuselo, snad je větší

užitek z toho že se slušně vypotím.
Taky mi 14.10 praskla žilka v levém oku, vnější koutek, ztratilo se to za týden, no měl sem 1/5 krvaveho oka, hlavně že se to ztratilo a nezačalo řezat s tím

sem si užil svoje, jinak depky ty mrchy se mě drží pořád ale k psychoušovi, ikdyž paní byla v poho, už nepujdu. Z nejhoršího sem snad venku.
ATB beru pravidelně, doplnky už tak ne, dokonce tu mam prošle Mumio a je mi líto takovou drahou vec vyhodit tak to zobu, je to v lednici tak to nebude takove

zle. Čekám teda až se mi ozve Klubal, rad bych nějak přidal Rifampicin tak uvidím co na to on a co vůbec mi napíše k výsledkům.

pokračování v léčbě

Mám po čtvrtém pulzu entizolem, pulzy nijak necítím že vubec nějake jsou nicméně stav se mi velmi pomalu asi už 3 týdny horší a snad už to dál nepujde. Nastoupila zase velka unava ale hlavně hlava, mozek, to je šílenost a hlavně po ránu když se člověk probouzí to cele jaksi startuje a vím na čem jsem. Velkým vodítkem že se to vrací je že si dávam marihuanu ale velmi málo a slabou, zaháním s ní nudu doma a podle stavu už jaksi dopředu poznám že se mi vrací stavy. Ted ji samozřejmě v tomto stavu nekouřím, to by se ani nedalo.

Už nějakej čas mi popichává v kloubech a všude ve svalech, nikdy to ještě nebylo, nebo ve velmi malé míře, ted je to ale jiné.  Prakticky od června jedu 4 tablety minocyklinu denne s malým 10ti denim vrácením na 2 tablety od 1.7 z duvodu nedostatku mina kvuli lekárne, kde se to jaksi zadrhlo, taky sem pred týdnem nahodil mmísto AZI Sumamed 6 tablet, protoze v lekarne nemeli AZI. K tomu všemu na moje depky Seropram 20 mg.

Nedávno mi bylo vážně docela dobře až to nechápu jak tělo nasycené těma sračkama co beru a ty chlamydie se zase rozmnoží ? Vitamíny beru chaoticky, ale změna proběhla v jídelníčku kdy mám 2 obedy denně takže mi odpadá stres s litáním po obchodech a vymýšlením s čím si ten rohlík dám.

Klubal si vyžádal moji návštevu na začátek září tak budiž 3 tisíce jdou k němu.

Sport nedělám, nejde to, snad jen v menší míře kolo. Hniju v práci nebo doma. Možná byla chyba že jsem v době kdy mi bylo docela solidně nezačal opět s infrasaunou a víc sportovat.

Takže bojovat a věřit protože dřív sem na tom byl extrémě zle a nedávno bylo docela dobře, takže to jde, otázkou zůstává čím to je, co má jakej vliv.

stav po vysledkách

Změna z doxy na minocyclin neměla na mě nějakej efekt.  Výsledky byly prakticky totožné až mírně horší než z ledna. V době odběru krve jsem se necitil nijak dobře, trápila mě unava, někdy velka že jsem cele dny ležel. Dnes je unava podstatně menší a cítím se celkem solidně, dokonce sem vyrazil na firemni chatu se trošku pobavit ale bez alkoholu. Jinak akce NE. Spát sem si tam netroufnul, člověk neví jak bude zítra a mám problémy se spánkem tak raději spát doma . Jinak opět se aktivovala toxocaroza která v lednu byla negativní. Chtěl jsem zvednout dávky na maximum tak mi napsal zkusit na týden minocyclin 3 krát denně a po  týdnu 2 krát 2 tablety. Zatím to zvládám v pohodě, pulzy taky. Minocyclin sem zvedal v době začátku pulzu a žádný problém. V dobe nasazení minocyclinu se mi udělal opar kterej sem zlikvidoval během 4 dnů kašičkou z prášku do pečiva - fungovala bezvadně. Jídlo jím bez ohledu na to co mi Klubal nedoporučuje, tohle neřeším protože bych to stejně neuměl dodržet. Takže dnes kdy toto píšu je celkem dobře

 

Powered by Drupal - Modified by Danger4k