Blog uživatele valeriana

Po antiparazitikách zpátky na antibiotika

Zdravím opět všechny spolubojovníky s nemocemi (ale v některých případech také se zdravotnickým personálem, který nás svou laxností a nedostatečným resp. žádným vyšetřením dostal do těchto sr...k
Po dvou letech jsem se nechala znovu otestovat u dr. Klubala, který je asi jediný normální lékař v celé ČR, který udělá rozsáhlé krevní rozbory (to jsem za dobu své nemoci vystřídala asi 6 různých infektologů, z toho se mi každý vždy vysmál a odmítl mi udělat i základní rozbory ve fázi nejhorší, v době, kdy jsem byla doslova na umření), pardon to už trochu odbočuji, takže moje současné  aktuální výsledky jsou následující:

Protilátky Borrelia - Závěr hraniční hodnoty

Chlamydie : Chlamydia sp. IgM ELISA - + 1,27 (pozitivní)

Herpetický blok:
Průkaz anti EBV IgM Elisa  2,43 ( +), IgG 7,35 (+++)
CMV IgG 72,7 (++)

Gastrointestinální infekce:
Yersinia IgM 2,3, IgG 46,4 (pozitivní), IgA - 30,1 (pozitivní)

Antropozoonózy:
ANAPLASMA phagocytophilum IgM 1:20 (hraniční) , IgG 1:64 (pozitivní)
Vše ostatní nyní O.K. včetně autoimunity.

Doporučení začít užívat antibiotika, mám zatím na start 10 krabiček Doxybene. Je mi jasné, že monoterapie je k ničemu, takže mám dojem, že se vracím asi opět na start nějakého antibiotického protokolu.
Co se týká ale subjektivního stavu, tak se cítím pořád jakž takž dobře, sem tam přichází tedy menší únava, ale už to nejsou ty sepse, stálé nevolnosti, bolesti, prekolapsy, mlha jako byly  na začátku, kdy jsem nedošla ani přes ulici. Od té doby subjektivní zlepšení téměř o 70 %. Zhoršila se mi ale soustředěnost a paměť, někdo mi něco řekne a já to už za chvíli nevím. V mezidobí jsem byla na vyšetření EEG hlavy a byla mi diagnostikována dle toho nějaká forma epilepsie. (dle mě následky neuroinfekce). Léčbu jsem ale nesnesla, takže navrženou léčbu neužívám.
Dnes jsem vzala první tabletu Doxybene a hned se mi udělalo zle na zvracení, takže přemýšlím co dál.
Poradí někdo vhodnou kombinaci na chronickou Anaplasmu ? Zvažuji Doxy a Rifampicin.
Děkuji za všechny reakce a přeji Krásné Vánoce.

Doplňuji svůj léčebný postup na vyhubení parazitů

Takže pro zájemce co mi píší do Inboxu, shrnuji svoji léčbu na parazity, kterou mám za sebou, a po 6 letech tápání mě přivedla tato léčba k uzdravení, zbavila mě únavového syndromu a milionu dalších problémů
Svoji léčbu na parazity jsem začala samotným Entizolem týden 1-0-1. 
Poté následovala týden pauza a ihned poté jsem nasadila Praziquantel 600 mg:
1. den 2,5tbl. - 0-  2tbl. (bráno 2,5 tbl. ráno a 2 tbl. večer - je dobré zapít grepovou šťávou, lépe se vstřebává.)
2. den 2,5 - 0 - 2
3. den 2, 5 tbl.
4. den vystřídáno na Albendazol tablety 200 mg.  - 2 - 0 - 2  Bráno během jídla.
5. den Albe - 2-0-2
6. den Albe - 2-0-2
Následovala 10 dní pauza, poté pokráčování
Prazi - 2,5 - 0-0
Albe - 2-0-0
10 dní pauza
Prazi - 2,5 -0-0
Albe 2-0-0
10 dní pauza
Prazi 2,5 - 0- 0
A - 2-0-0

Tuto kůru jsem pak už bez Entizolu opakovala ještě 2 x vždy s časovým odstupem.

Pak jsem po vybrání výše uvedeného, brala ještě udržovací dávky 2 tablety Albe 14 dní pauza 2 tablety, 14 dní pauza 2 tablety.
Na praziquantel jsem měla hodně neuro reakce při braní, bylo mě hodně zle, motolice, otřesné bolesti hlavy, závratě, nestabilita, odeznělo vždy po dobrání a vysazení, každou dávku to ale sláblo, závisí to asi na stupni zátěže.
Reakce Albendazol jsem téměř neměla, jen ze začátku dost průjmy, asi jak se čistilo střevo, po vybrání kůry vždy velké zlepšení a upravení stolice. Břicho se mě přestalo nafukovat, bolet, přestaly mi postupně průjmy.

Nakonec asi rok poté, co jsem se léčila výše uvedeným schématem,  jsem se léčila Ivermectinem, ten jsem brala pouze jednou tuto kůru,  bere se 1 x za 14 dní. 4 x po sobě, já brala 12 mg, (bere se podle váhy), 1 tbl. je 6 m2 a celý den se musí hodně pít.

Po dobrání Ivermetinu jsem se začala cítit už naprosto zdravá. Přestaly mi prekolapsové stavy, motolice, neuro problémy, střevní problémy se spravily už po vybrání Albe kůry. Těžký Únavový syndrom se mi vyléčil. Jsem schopná normálně ráno vstávat a fungovat, což bylo 6 let nemožné.
Proto apeluji na všechny, nepodceňujte parazitární nákazy, jelikož mě tato léčba vrátila zpět do života

Dlouhodobý boj s parazity pomocí antihelmintik, po roční léčbě na atb.

Musím Vám všem napsat, o svém zdravotním stavu, po dlouhodobé léčbě zacílené na parazity - s pomocí léků Praziquantelu, Albendazolu a Ivermectinu jsem se komplexně uzdravila a v této chvíli od léta roku 2011 dosud nemám již  žádné zdravotní potíže, které mě předtím roky trýznily a téměř upoutávaly na lůžko. Je to až neuvěřitelné, ale je to tak. Po roce pulzních dávek střídavě těchto léků, jsem se vyléčila ze všech potíží a to byly chvíle, že jsem přemýšlela, že to sama skončím sebevraždou, ty strašné stavy nevolností, motolice, slabostí, se nedaly vydržet, byl to opravdu boj kdo z koho.

Tímto svým příspěvkem všem chci dát také naději, že pokud jim nezabrala dlouhodobá antibiotická léčba, že může být cesta ven i např. pomocí antihelmintik dlouhodobě braných střídavě, aby to zachytilo všechny fáze těchto sviní.
I když Vám Mudři tvrdí, že jste blázni, vy samy nejlépe víte a cítíte co se s vámi děje a znáte se a proto se nenechte bílými plášti zmanipulovat. Naše zdravotnictví je v troskách, nikdo vám nebude věřit pokud máte nespecifické potíže, pokud nemáte známého doktora, ani vám neudělají již banální vyšetření, které by vám mohlo zachránit život nebo vrátit do života. člověk musí pátrat sám na svou vlastní pěst a pouštět se sám do léčení sama sebe na svoje vlastní riziko. Takto to byl i můj případ, ale neměla jsem co ztratit. Nikdy bych nevěřila co všechno budu muset projít teď když se dívám zpátky. Léčba pomocí atb. mě udržovala při životě, nebýt těchto stránek asi bych už byla dávno po smrti a to ví jen moji nejbližší, ti se mnou byli v těch nejhorších stavech bezmoci, a nemohli mi přes veškerou snahu nijak pomoct z toho utrpení, které jsem zažívala.

Co se týká laboratoří vždy jsem měla buď hraniční výsledky, nebo různě mi vyskakovaly protilátky jak na borelie tak na chlamydie, jednou pozitivní, jiný test zase negativní, někdy i autoimunita hraniční, k tomu komplex všech  subjektivních potíží od neurologických, zažívacích, dýchací potíže, prekolapsové stavy, brnění, motolice atd., dle doktorů netřeba řešit, max. zajít si popovídat na psychiatrii.

Zbavila jsem se všech těchto subjektivních potíží, které mě roky trýznily a vyřadily z běžného života opakovaným braním výše uvedených léků v cyklech, které jsem si objednávala sama ze zahraničí. Při léčbě byly stavy, kdy mě bylo na umření, to se nedá ani popsat jak zle mi bylo, ale po vybrání těchto léků, se cítím již naprosto zdravá. Nejdříve přicházely přívaly energie a mírnění zažívacích potíží. Také už neběhám x denně na WC, můžu normálně jíst, dokonce váha se mi stabiliozvala.  Nemusím už ležet celodenně na lůžku, mám energii, jsem schopná pracovat jako jakýkoliv jiný zdravý člověk, i  neuro potíže, které jak se domnívám souvseli s migrací parazitů v těle jsou pryč,  prostě cítím se dobře, tak jako dřív a to už jsem nevěřila, že se toho stavu někdy dožiju.

Nejsem moc pisálek, a upřímně už mě i unavuje se tímto problémem zabývat, jelikož sem nedělala nic jiného 7 let svého života,  takže snad to takhle ve zkratce stačí, na jakékoliv dotazy ráda odpovím.

Přeji všem hodně sil a hlavně tu správnou cestu léčby, aby měla výsledek a vyvedla vás z tohoto hnusnýho pekla zdravotních potíží...

Současné výsledky po antibiotické léčbě

Chci se s Vámi podělit o své současné výsledky od Dr. Klubala, v pořadí druhé.

opět Slabě Pozitivní  rodové chlamydie v IgM metodou Elisa -  (stejný nález v dubnu 2009)

Zvýšená hladina anamnestických protilátek EBV.

Borelia IgM (Elisa) 113,3 VU POZITIVNÍ.

Také mě lítá autoimunita štítné žlázy,v dubnu hodnota Thyreoglobulinu 137,1 , nyní v prosinci hodnota 16,2.

Co se týká mého současného stavu, tak musím říct, že se mi hodně spravily neuro-problémy, motání hlavy, různé brnění, bolesti a tuhnutí se objeví jen sem tam, už to není můj celodenní chléb. Za to asi vděčím MInocyklinu, který jsem brala po pozvolném začátku pro prudké reakce nakonec v tahu 11 měsíců, z toho 8 měsíců v plných dávkách 2 x 50 mg společně s Azi 250 mg 3 x týdně. V tomto období jsem zvládla dát celkem asi 3 pulsy Entizolu k této léčbě, ale během pulsu jsem měla problémy se srdcem a celková odezva těla na lék byla příšerná. Nakonec se mi přidaly kolikovité bolesti břicha, takže jsem léčbu ukončila v listopadu  roku 2009. Měsíc po vysazení mám výsledky uvedené výš. Stav se mi zatím nezhoršuje, hlavním problémem je nyní únava a bolesti břicha, takže v antibiotické léčbě už pokračovat nyní nebudu.  V současné době zkouším léčbu dál pomocí Albendazolu, který likviduje parazity jak ve střevech tak i tkáních. Je více než  možné, že mým problémem jsou i oni, proto se nemůžu nějak posunout dál pomocí atb. léčby. Více to tady nebudu rozvádět, až budu mít nějaká větší fakta a další poznatky, tak sem napíšu více. Přeji všem hodně sil a úspěchů v léčbě .

Shrnutí po roce a půl přerušované léčby

Zdravím po dlouhé době, ráda bych se podělila se svojí dosavadní léčbou a krátce to vše shrnula.

Od 6/7/2007 do 31/12/2007 jsem brala klasický WP pro své letité problémy viz blog níže . Po půlročním braní a celkem 5-ti pulsech, kdy jen jeden byl úplný 5 dní 1500 mg, se moje problémy rozjely natolik, že jsem musela WP přerušit asi na půl roku a detoxikovat. Asi půl roku trvalo, než jsem se zbavila ohavné vyrážky po celých zádech a dekoltu a pocitu otravy, tuhnutí a brnění v těle atd. V létě 2008 už se mi začaly ale problémy opět horšit, vrátila se zimnice a bolesti nohou a zad, mentální mlha, tak jsem se musela k atb. vrátit . Pro pozitivní nález na rtg plic a příšerné dechové potíže jsem brala asi měsíc ještě Klacid 500 mg 2 x denně, asi po dobu tří týdnů.

Po dobrání jsem si sehnala ještě Claritrhomycin a začala jsem ho brát s pyruvátem(asi 2 měsíce). Po této kombinaci se mi hrozně ulevilo co se týče problémů s plícemi a taky se mi vyléčily problémy se  zažíváním. Od doby kdy jsem dobrala Clari,  se mohu normálně najíst a nabrala jsem 10kg, takže se domnívám, že můj problém byl i Helikobakter,  i když z gastroskopie mi ho nepotvrdili.

Protože z doxybene mi už bylo od pohledu zle, tak jsem si sehnala Minocyklin. Do toho jsem vlítla tvrdě, protože moje problémy se po dosavadní léčbě zúžily už jen hlavně na nervové-  brnění, tuhnutí a bolesti nohou, motolice, rozostřené vidění a to dost v nesnesitelné míře. Ze začátku jsem brala Mino 10 dní 50 mg ale protože poté přišla příšerná reakce, taková co jsem měla naposledy po posledním pulsu Entizolu, musela jsem snížit dávky. Z ničeho nic se mi opět rozjelo nesnesitelné brnění, pálení celého těla, vnitřní návaly, zimnice, motolice, k tomu psychický nájezd, cítila jsem se jak kdyby mi někdo píchl Savo do žil. Tento stav mě hodně vylekal, tak jsem Mino snížila na 50 mg jednou za tři dny a ty dny co neberu tak beru Carbofit, doplňky a k tomu vysoký dávky vit. C,  abych se vyčistila od toxinů.

Takže najíždím nyní velmi opatrně a jakmile se to stabilizuje tak chci přidat Azithromycin  a následně i pulsy Entizolu.

Co se týče mého stavu teď a před rokem tak nastal velký posun k lepšímu, problémy mám sice stále, ale v menší míře, je to jako na houpačce, jednou horší a jednou lepší, ale takové ty akutní otravy (nájezdy) mám už minimálně, předtím jsem je měla denně. Teď ho mám tak jednou za měsíc. Jinak už díky léčbě dokážu fungovat, tak nějak jsem se za ten rok léčby s tím už naučila žít, vím na co si mám dát pozor a když se to rozjede jak si poradit, aby to přešlo. Takže takhle nějak dál proplouvám a věřím stále, že jednou bude zase o něco líp.

Pokračování v braní atb. po půlročním přerušení

Postupně opět najíždím na wp, problémy stále přetrvávají, i když jsou v menší intenzitě, než na začátku a mnoho problémů mi po dosavadní léčbě ubylo. I po půlroční léčbě a půlroční pauze přetrvává pozitivita v krvých- Chlamydia sp. IgA neg., IgG pozitivni- 1,13, IgM - hraniční -1,06,  a subj. potíže. Proto opět najíždím zpět na léčbu. Dále kožní virážka na celých zádech a hrudníku, tisíce drobných tvrdých hnisavých teček, které se odlupují. Z dalších vyšetření - Magnetické rezonance - závěr: je patrné pruhovité ložisko, mohlo by se ale jednat o artefakt, ještě čekám na vyjádření odborníka. Potížě : slabost, únava, zimnice, občas motolice, nevolnost, bolesti břicha, hlavy. Tímto za sebe potvrzuji pro všechny, kteří mají strach z dlouhodobé léčby, že i půl roku braní atb. na chronickou infekci, která perzistuje dlouho neléčená v těle, opravdu nestačí!!!

Na wp od 6/7/2007- do 15.12.2007 Azi,Doxi, Entizol, pokračování od 7.5.2008 -Azi,Doxi  pro chlamydii pozitivní, hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže-podezření na Chronovu chorobu, váhový úbytek, ataky nevolností atd.

 

výsledky po 6 měsícich léčby

Brala jsem wheldonův protokol souvisle 6 měsíců, zaznamenávám velký ústup hlavních potíží, nyní jsem asi druhý měsíc bez antibiotik, beru pouze doplňky a Acc. Krevní výsledky mám stále pozitivní na chlamydie sp. IgA neg., IgG hraniční - IP 0,920, IgM Pozit. - IP 2,640, chlamydia thrachomatis, IgG negativní, IgA - Pozitivní. Co se týče mých problémů tak nejhorší jsou momentálně s krční páteří, mám ztuhlá celá záda a bolesti. Občas dýchací potíže. Beru Magnosolv - hořčík v prášku a Movalis na bolest podle potřeby. Jinak po antibiotikách mám vyrážku na dekoltu a na zádech, spoustu červených pupínků, nemůžu se toho nijak zbavit :(. JInak tak nějak už konečně funguju. Chystám se na testy pcr ze stěru, ale hledám doktora, který by mi je udělal a po výsledcích uvidím a případně budu pokračovat v léčbě atb. Hodně sil všem. V.

Na wheldonovi od 6/7/2007 pro chlamydii pozitivní, hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže-podezření na Chronovu chorobu, váhový úbytek, ataky nevolností atd.

výsledky testu po 4. měsíční léčbě WP

Tak mám výsledky  po 4. měsíční léčbě podle Wheldona. Testy vyšly pozitvní na protilátky proti chlamydiím ze séra a to v :
IGG- anti- chlamydia sp. ELI........ 1,520 - pozitivní IGM - anti-chlamydia sp. ELI .....1,860 pozitivní
IGA -
anti-Chlamydia sp. ELI ........0,580  - negativní,
ostatní hodnoty v testu na typy chlamydie:pneumonie, psittaci, trachomatis jsou negativní.
Jaksi tomu nerozumím, že mi nevyšel jaký je to typ chlamydie, když je to pozitivní, ale podstatné je, že protilátky stouply po léčbě.. předtím jsem měla pozitivní pouze IGG a to nebylo dle doktorů třeba léčit.. .. i při mých katastrofálních symptomech a problémech shodných s chronickou chlamydiozou. Budu se objednávat k nějaké doktorce z Brna-Bystrc na infekční, kde to mám řešit, nemá s ní někdo zkušenosti z Brňáků?Jestli má smysl tam vůbec chodit. Doktorům už nevěřim, nechali by mě ....a teď, když se už 4 měsíce léčím podle Wheldona bych to měla začít řešit..

Na WP od 6/7/2007-Doxi , Azi -3xtydně, NAC AL 2x600mg, pro paměťovou borelii a chlamydii, hraniční autoimunitu, stěhovavé bolesti kloubů, zad, rozmazané vidění, návaly nevolností, únavový syndrom, pálení kůže, brnění končetin, dlouhodobá teplota, motání hlavy, střevní potíže- podezření na Chronovu chorobu, atd.

Po 2 měsíční léčbě a prvním pulzu

Zhodnocení stavu po 2 měsících a prvním pulzu. Zmizely mi parestezie horních končetin, rozostřené vidění, celkově se cítím o hodně líp a necítím již tak totální vyčerpání jako předtím, kdy jsem už nebyla schopná dělat vůbec nic.., co zůstává - ostrá a píchavá bolest v zádech - kříži, ale poslední týden je bolest o něco slabší, náhlé ataky zimnice buď rukou, nebo nohou, vždy po 2 - 3 dnech zlepšení - přijde nával nevolností, motolice, mám pocit že omdlím, strašně nepříjemný stav, přijde to z ničeho nic, je to jak nějaká otrava, začne mi být buď horko, a nebo zima, ale naštěstí už to není v takové intenzitě jako dřív, teď to lépe překonám . Bolest břicha v pravé dolní polovině, občasný pálení kůže, hlavně ráno po probuzení s motolicí, ale i během dne. Celkově vnímám zlepšení a intenzita potíží o hodně menší, jsou dny kdy mi je o hodně líp, a dny zhoršení, docela se to střídá. Po prvním pulzu Entizolu jsem se asi po týdnu cítila jako zasažená proudem, naprosto přiblble s nepříjemným tlakem v hlavě, jako kdyby měla explodovat, ale tohle jsem zažila už i předtím, jen se mi to vrátilo. Jinak nutno zkonstatovat, že po 2 měsíční léčbě atb. jsem přibrala 5 kg, zvýšila se mi chuť k jídlu, předtím jsem byla naprosto podvýživená a vypadala jako přízrak ze záhrobí, neměla jsem chuť vubec k jídlu. Snad je to správná cesta ven z toho hnusnýho pekla. Všechny zdravím a držím palce, abychom se z toho dostali !

Na WP od 6/7/2007-nyní Doxi 200mg, Azi 250 -3xtydně, NAC AL 2x600mg, pro paměťovou borelii a chlamydii, hraniční autoimunitu, stěhovavé bolesti kloubů, zad, rozmazané vidění, návaly nevolností, únavový syndrom, pálení kůže, brnění končetin, dlouhodobá teplota, motání hlavy, střevní potíže- podezření na Chronovu chorobu, atd.

udělat pcr testy i během léčby?

Všechny zdravim, už beru přes 14 dní Wheldona a chtěla jsem se zeptat jestli když si udělám teď PCR testy jestli by se tam daly chlamky zachytit v průběhu léčby při užívání atb..nemáte s tím někdo zkušenost?jinak dnes jsem se od jednoho doktora dozvěděla že nejlíp se dá prý zjistit chlamydie z rtg plic..Diagnostikovali to tak někomu?asi si na něho pro jistotu taky zajdu, pokud už tedy není pozdě už po zavedené léčbě..Valerie

mých 10 dní na Wheldonovi

Můj příběh je rovněž naprosto otřesný jako u většiny z Vás, jen ve zkratce. Mám chlamyd. a borelie pouze v Igg, a nyní i hraniční autoimunitu, a potíže mi začaly po prodělané respirační infekci. Po 2 ročním marathonu po všech oddělení co snad jsou, a několika hospitalizacích, které nic nevyřešily, jsem to jednoho krásného dne vzdala a protože se na nic závažného nepřišlo co by způsobovalo moje potíže, začala jsem se léčit dle symptomů podle CAP, protože už jsem nemohla takhle dál žít..Doktoři mi mé problémy házely na somatiku od depresí, ale i přestože jsem brala rok antidepresiva mě bylo stále víc a víc zle. Takže tímto jsem vyloučila i případnou depresivní poruchu.

Jsem tu nová a přešla jsem sem ze stránek borelioza. Na protokolu jsem 10 dní a okamžitě se mi přestala motat hlava, předtím jsem už jen celý dny ležela a nebyla schopna nic dělat jak mě bylo zle..Dokonce již po samotném týdnu léčby Doxy a NAC Al 600mg mi postupně mizí celodenní totální únava., co zůstává jsou bolesti kloubů a kříže. Ale hlavní pozitivum je, že jsem pocítila okamžité zlepšení a to je hlavní důvod proč budu v léčbě pokračovat dál. Mimo zmíněné a doporučené doplňky v protokolu užívám i řasu Chlorellu pyrenoidosu, GW, doporučuji všem kdo mají zažívací potíže, protože nebýt této řasy tak jsem umřela na podvýživu a neschopnost jíst. Působí i jako antioxidant, má v sobě celou škálu vitamínů, působí blahodárně na celý organismus, i protizánětlivě a odstraňuje nánosy odpadu přichyceného v trávicím traktu a vstřebává do sebe jedovaté látky, zvyšuje imunitu.

Na Wheldonově protokolu od 6/7/2007 pro paměťovou chlamydii a borelii, rozmazané vidění, motání hlavy, stěhovavé bolesti kloubů, střevní potíže, dlouhodobá teplota 37,5, návaly nevolností, totální únavový syndrom.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k