Blog uživatele monika

Neztrácejte naději - bude líp

Ahoj, tak se po dlouhé době hlásím. Brala jsem 4 měsíce Wheldona (červen- září) .Jsem moc spokojená, vše je OK - již 6 měsíců mám tolik energie a síly, že se mi o tom nezdálo. Takže se fakt nebojte a jděte do toho. Mějte se všichni krásně. Monika

Obrovská spokojenost s WP

Ahoj zdravím vás, chci se vámi podělit o mojí 2 měs. léčbě WP (kdysi borelie a ureaplasma). První týden léčby - bolest kloubů - poté je vše SUPER. Jsem moc spokojená. Takže každému můžu vřele doporučit WP. Určitě to stojí za to do toho jít. Mám plno energie a jsem prostě v pohodě. Tímto děkuji Mudr. Nouzovi, který se mě ujal a předepsal WP.

Prosím zkušené Wheldonáře

Ahoj všichni,tak jsem se rozhodla po delší době, že najedu na WP (sice mám jen ureaplazmata, kdysi jsem měla borelu). Teď ještě dobírám  Sumamed od gyn. a  chtěla bych od ZÍTRA začít Wp (již jsem sehnala veškeré ATB a vitimíny, atd..). Tak nevím, jestli mám počkat, nebo si mám vzít Doxy - 100 ?? 200mg?? ACC jsem již začala. Prosím o radu. Díky moc. Monika

Léčba Ureaplasmy při kojení

Ahoj,

 prosím lidičky, kteří mi již psali a  vyléčili se z ureaplasmy klasicky tj. 21dní atb.. Aby mi napsali, jaká brali atb. Čekám na citlivost stěrů, ale problém je v tom, že kojím. Tak jsem mrkla, že by snad mohl být Summamed??? Co na to říkáte?

Díky moc

Ureaplasma

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda se někdo již vyléčil  a zbavil této hnusné potvory. Dnes jsem byla pro výsledky, všechny chlamky, mykoplasmata neg. (různé metody WB,PCR - IgA,IgGneg), jen UREAPLASMA pozitivní, ostatní milion vyšetření od toxoplasmozy snad po erlichiozu vše Igg......neg, KO, buněčná, protilátková imunita atd v normě.

  Jen mám trochu výtok - to je vše. Ale co jsem zde četla mě opravdu  děsí. Jen musím říct, že doktoři jsou děsní- plno vyšetření jsem si zaplatila  a na tu Ureapl. jsem přišla já (nechala jsem si stanovit protilátky - celkem za vyšetření jsem platila laborce docela dost peněz). Doktorovi na gyn. je to jedno a řekl, že jsou tyto testy drahé a nic dělat nebude.Tak jsem šla přímo za doktorkou na mikrobiologii, domluvila jsem se, že mi přesně udělá citlivost na atb.. Přímo se zabývá tímto problémem, tak snad doufám , že se toho zbavím.

Máte někdo zkušenost s VYLÉČENÍM UREAPLASMY??  Bez Wheldona??

Díky

 

Přečtěte si - Několikaletý výzkum chlamydií

Všechny zdravím,

přečtěte si docela zajímavý několikatetý výzkum chlamek, je tam docela dost informací. Ale i podle tohoto výzkumu je chlamýdie skoro neléčitelná.

No, přečtěte si : Latentní infekce chlamydiemi, je pravděpodobně příčinou velmi širokého spektra onemocnění lidské populace

www.purusmeda.cz/inshop/scripts/show.asp?file=publikace/chlamydieBazala.htm§site=publikace

Když tak o všem přemýšlím............................

Ahoj,

tak jsem řetla vaše příspěvky a opravdu jsem se nad vším musela zamyslet. Jak je tedy možné, že třeba v mém okolí je dost lidí, kteří mají vysokou hladinu protilátek proti Chl.pneu ( několik let) a není jim NIC. CÍTÍ SE V POŘÁDKU.

Tak , jak je možné, že někdo má i jen hraniční výsledky, ja na tom mizerně? Kde je teda ta hlavní příčina?? V bacilech, našem imun, systému??????

A jak to vlastně vypadá , když rok a více -  berete atb., jste na tom líp nebo hůř?  A jaká je jistota, že po vyléčení se jednou projdu venku a mám vše zase nazpátek?  Psala jsem o posílení imunitního systému, někdo tyto látky zavrhuje- jako špatné a nebezpečné. A jak je to tedy s atb..?

Myslíte , že v onemocnění sehrává roli psychika? Tím oslabení organismu a bacily pak v nás mají živou půdu?

Podle mě psychika ovlivňuje 90% vzniku nemocí. To jak se chováme např. 7 let před propuknutím nemoci.(nespavost, stresy doma, v práci a miliony dalších věcí).       

Monika

Moje zkušenost

Ahoj všichni,

tak jsem objevila vaše stránky. jak je tak čtu, měla jsem skoro sterjné potíže, jak tady píšete plus borreliozu. Bylo to opravdu děsný, miliony atb... bez efektu.  Bylo mi pořás stejně blbě, jeden den hůř jeden den líp... prostě pořád dokola.

Takže už jsem se zoufalá objednala na imunologii..Mudr. mně dala nějaké léky na imunitu - bylo to k ničemu. Tak jsem tam šla znovu, dala mi nějaké speciální silné léky na podporu imunity - pro imunodeficitní osoby. A světe div se - mně se po určité době udělalo dobře a já jsem fakt 2 roky po léčbě nebyla nemocná ani žádné takové ty hnusné stavy a příznaky. Dokonce jsem i otěhotněla apřed 3 měsíci porodila holčičku. Ale nyní opět se začínám cítit blbě, asi vyčerpáním atd.... Takže rychle pádím na imunologii pro léky.... MOJE ZÁCHRANA.

  Podle mých zkušeností, silná imunita zlikviduje skoro všechny potvory .

Takže všem přeju hodně síly v boji proti potvůrkám.

 

 

Powered by Drupal - Modified by Danger4k