Blog uživatele Lucie Přikrylová

Hledám informace

Přeji všem, statečným hezký den.

Po přečtení několika příspěvků na těchto stránkách jsem pochopila, že zde zvřejňují své problémy  a příběhy ti, kteří bojují statečně a z daleko závažnějšími problémy než já. V této chvíli se snažím hledat a nasát co nejvíc informací, ale vše ukazuje na problém z chlamydiemi, který se u mě objebvil před třemi lety, poté se na nějakou dobu odmlčel a nyní začíná znova vyplouvat.

Moje anabáze:

asi 1998 borelioza-přelečena několika dávkami ATB, vůbec si už dnes nevybavuji jakými

2004 - březen-infekce horních cest dýchacích léčba ATB

       - červenec dalčí infekce horních cest dýchacích - léčba ATB 2x (Jedny z nich byl KLACID), pálení očí bolesti kloubů kolen, k tomu jsem prodělala podivný záchvat, kdy se mi zkroutili ruce i nohy a měla jsem problémy s dýcháním - podán hořčíkna pohotovosti, ale moc to nepomohlo, obvodní lékař mě poslal na neurologii, kde mě bylo sděleno, že se nejspíše jedná o latentní tetanii a doporučeno užívání hořčíku, obdobné stavy se opakovali, ale ne už v takové intenzitě, ani podávání hořčíku injekčně moc nepomáhalo, do toho jsem začala začala mít problémy se zažívání,

- srpen další celková slabost, přidalo se zvracení průjmy, odeslána na imunologii , než dorazily výsledky testů, skončila jesem celkově dehydrovaná a bez energie na interně na kapačce, moje tělo neudrželo už ani vodu, tam předepsána další antibiotika na zánět močových cest a léky na žaludek+další dávky hořčíku,  a provedeno vyšetření žaludku , údajně erose způsobená ATB, pomalu jsem silou vůle začala jíst, řekla jsem si že musím - přístup lékařů? V podstatě mi nebyli schopni řící, co se děje, jeden mladý doktor mi řekl-no jste taková křehká, žádná statná venkovská ženská. Připadalo mi, že se na mě dívají jako, že simuluji. K pobavení, když jsem měla o osm kilo míň oproti normálu. Řekla jsem si, že i když to moc nejde, musím jíst , tak jsem jedla pomalu a začala si po návratu domů vařit dietu pro lidi s problémy se zažíváním a žlučníkem, kupodivu se vše postupně uklidnilo, a já měla 2 kila zpět, přestala jsem užívat i obrovské dávky hořčíku a bylo mi také líp. Přišly výsledky z imunologie - prokázány chlamydie v krvi. Ani můj obvodní lékař s tím už nic nedělala, prý jsem nějaká ATB na chlamydie už v průběhu mé léčby brala, takže nejsou další nutná. A v krvi jsem měla prý už jen protilátky , a ty budou prý klesat pomalu. Následovalo i několik kontrol na interně, ale nikdy mi nic neporadili a když jsem se zeptla, jestli to nemůže mít souvislost z chlamydiemi, tak mi bylo sděleno, že i to je možné, ale žádná další léčba neproběhla. Pomalu jsem se začala vracet do normálu a asi po měsící marodění i do zaměstnání.

- počátek listopadu - zjistila jsem, že jsem těhotná, těhotenství proběhlo celkem vpořádku, až na asi tři gynekologické záněty, vždy přeléčeny nějakými globulemi, porod i následné kojení 10 měsíců,  celkem vpořádku, únavu, případné závratě jsem připisovala spíše určité vyčerpanosti

- březen 2006, dcerce je 21 měsíců, sama už několik měsíců cítím, jako by se mé staré problémy začali plazivě vracet - opět několikrát se opakující záněty horních cest dýchcích, jednou málem punkce na ORL, po léčbě ATB bylo od ní upuštěno, často mě pálí oči a mám mžitky, po vyšetření na očním jsem zjistila, že mám o 3 dioptrie více, někdy pocity slabosti až závratě, bolesti zad, kloubů kolen, gynekoligické záněty, dokonce cytologie III, nevím, že by  úřadovali ty potvůrky?

Ale ať jdu na to jak chci, obyčejným selským rozumem mám pocit, že když sečtu dvě a dvě musím něco dělat, že to jsou ony. Nevím, ale jaký zvolit postup, jestli se objednat na imunologii na testy a potom se uvidí, jestli hledat lékaře, který mi bude schopen pomoci, neboť, jak jsem se zde dočetla to není vůbec snadné najít někoho ochotného. Nevěděl by někdo o někom v Olomouci a okolí?  Nebo i jinde, je kdyby mi pomohl. Zatím funguju docela normálně, pracuji, rodina také funguje docela normálně, pouze se zhoršuje kvalita života díky špatnému vidění, časté únavě, někdy bolestem zad a dalšími, popsáno výše. Prosím poraďte.

Předem děkuji

Powered by Drupal - Modified by Danger4k