Blog uživatele Janka1

Po delší době

Ahojky všem, delší dobu jsem se neozvala, pohádala jsem se se svým OL samozřejmě kvůli chl. Byl úplně nepříčetný, že se léčím sama a že mu nechci sdělit, kdo mi Wh. píše. Byl na mě moc a moc nepříjemný a že tyto problémy od chl. rozhodně nejsou!!! No vyvracela jsem mu to ale znáte to já jsem doktor vy budete poslouchat a ne že si dovolíme oponovat. No to jsem samozřejmě udělala. Pak mě to všechno naprdlo a protože je mi blbě odjela jsem na chalupu pročistit si od všeho hlavu. No to mě ještě čeká návštěva u PL, měla jsem se dostavit ihned po návratu od MuDr Haavlíčkový ale fakt nemám sílu se zase s nejakým blbcem hádat. / omlouvám se za ten výraz, ale já pro ně bohužel jiný nemám/  čtu Vaše příspěvky a s doktorama to máte stále podobný jako dřív. Nic moc. Adri, chtěli jste psát nějakou stížnost na tu Bulovku jak to s tím vypadá. Ihned bych to udělala to mi věřte. Tak ať je Vám všem, co se léčíte líp a líp. Janka1,

Mám WHELDONA!!!!!!!!!!!

Ahojky všem. Tak lidičky mám Wheldona!!! Po dlouhé námaze u těch všech nepříjemných a neochotných doktorů se mi to konečně povedlo. A víte kdo mi ho bude psát? Podržte se všichni jak jsem už psala že mi zbývá poslední řešení no kdo to je? No přeci můj PSYCHYATR!!!! Je to moc a moc hodný doktor, vždycky mi vyšel se vším vstříc a když mi bylo nejhůř hodně mi pomohl. Ale nikdy by mě nenapadlo říci si mu o W. No a stalo se. Už to byla ta bezradnost.Na pár věcí se mě ptal, chtěla jsem mu přinést i protokol /číst jsem mu ho nedávala/ ale řekl mi že už mě nějaký ten pátek zná a že to určitě mám vše dobře prostudované a že to ani číst nemusí, že mi věří. Ptal se mě jaké léky chci napsat a kolik  a že  je ochoten mi je psát jak dlouho budu chtít. K DOXY jsem si řekla o sumamed ale nevím někdo z Vás zobete i rulid ale to by sned mělo být jedno ne? Akorát mám jeden probém, jak jsem v pátek nedopadla u MuDr. Havlíčkové, tak jsem to všechno chtěla vzdát a přestala jsem  / sobota, neděle / jíst doplňky A DOXY. Dnes jsem si po návštěvě Psyhyatra zase všechno vzala. Nevadí ty dva dny přestávky? Tento lékař jezdí hodně na semináře do ciziny a myslím si, když jsem řekla slovo chlamydie a mycoplasma tak mu asi bylo jasný o jakej šmejd jde. Fakticky ani mimutku neváhal. Proč takových není víc? Janka1,

Mám velký vztek!!!

Tak moji milý jak jsem dnes dopadla na Bulovce na inf. odd. u MuDr. Havlíčkové? Hodně špatně. Tak si nejprve pročetla od PL okopírované výsledky a ptala se mě jak mi je. Vše jsem jí vylíčila a ona začala přednášku " hlava Vás bolí od páteře, únavu máte od nervů, ty bolesti v krku to máte po těch Vašich operacích " a dál a dál to a samé. To prý chlamydie rozhodně nezpůsobují!!!!

" No a jak mě budete paní doktorko léčit, když mám vše pozitivní nebo co mi navrhujete? "

" Bohužel toto se neléčí a radím Vám přestat jíst ATB. Už jste jich od r. 2006 měla dost."

" To ano ale s přestávkami a jak vidíte nebylo to k ničemu, teď beru měsíc DOXY a chtěla bych zkusit Whel. byla bych ráda kdybyste mi předepsala pár balení AZI."

" No o tom něco z netu vím, ale to neužívejte to je nesmysl na tom netu si akorát píše taková skupinka, která má občas nějaký problém ale ty jejich léky nejsou ničím podložené."

A le já bych to přeci jen zkusit chtěla! Chci se té nemoci zbavit."

" No to víte třeba bude někdy takováto léčba schválená ale co vím, tak se tu s tím nikdo nezabývá, jen nějaká MuDr z Brna. Ta to má snad i léčit."

" Ale paní doktor. co stím když jsem stále pozitivní? !"

" No už budete pozitivní celý živok vážně se s tím nedá nic dělat. Měla jsem tu pacientku, která chodila asi 3 roky na krev a také byla stále pozitivní."

No už to dál rozvádět nebudu. Jen co napsala do zprávy pro PL a OL.

Dop.: sledování dynamiky protilátek proti chlamydiím á 3 měsíce ( ELISA), při neměnících se nálezech další terapii ATB nedoporučuji. Aktuálně další vyšetření při akut. infektu. Vyšetření na Lymskou borreliózu d.p. Eventuelně revmatol. a imunol. vyšetření. Vyloučení jater. onemocnění dle JT ( vir.hep B a C).

Dr. I. Havlíčková

No tak že mi už ani můj OL nebude psát DOXY ač mi ho sliboval cca na půl roku. Jsem totálně v háji. No hlavně že PL říkala, že si mě převezme MuDr. Havl. a ta mi hezky pěkně řekla že už tam nemusím. Fakt ti doktoři jsou hrozní. Nemohli bychom si někde hromadně stěžovat??? Máme přeci právo se léčit? Moc mě to štve. Fakticky bych byla ráda aby to odvysílal pořad " na vlastní oči " ale to tady už někdo psal že to bohužel nevyšlo.Velká škoda. Janka1,

 

Prosím o rychlou informaci

Omlouvám se všem, ale dnes mi volala moje PL že mi to na zítra na ráno vyjednala na Bulovku na inf. od. k MUdr. Havlíčkové. Vím že někteří z Vás za ní jezdili. Doktorka mi pro ní dala všechny mé výsledky a že už si mě prý převezme a bude mě léčit. Prosím poraďte mi, zdali to není zbytečné za ní ráno jet, když mi stejně Wheldona nenapíše. Taky jste jí o něm říkali? Jaký má na něj názor? A jak  a čím tedy ona léčí? PL ani můj OL už se mnou nechtějí mít nic společného. Wheldhona PL četla ale staví se k němu bohužel záporně. Ještě mě napadl psychyatr ke kterému chodím on je zároveň i neurolog. Předám tu protokol k přečtení. Dík za informace. Janka1,

Výsledky

Dnes jsem si byla u známé, která pracuje v laboratoři vyzvednout výsledky. Dělali ná m jen mycopl., chlamydie nám PL nenapsala. Prý to bylo minule dobré.  Nejsem z toho moudrá, myslela jsem si, že bude převážně zvýšené IgG.                                                                                                               

Výsledky syna     Mykopl. pneum.IgM El.........pozitivní

                         Mycopl. pneum. IgG El.........negativní......BU/ml.

                         Mycopl. pneum. IgA.El.........negativní

 

m oje výsledky   Mycopl. pneum. IgM.El.........pozitivní

                         Mycopl. pneum IgG El..........? nic tam není napsáno jen  30  BU/ml.

                         Mycopl. pneum. IgA El..........pozitivní

 Prosím malinko o vysvětlení i když už něco vím, ale není mi jasné u syna neg. IgG a u mě proč mi nenapsali u IgG zdali je to pozit. nebo negat. Děkuji Janka1. 

Dotaz

Chtěla bych se zeptat zda hodně vadí, když jsem dnes začala poprvé užívat ACC - Long , když píšete, že by se měl brát cca týden před léčbou? Doxy beru již týden, nic mi po něm nebylo akorát asi třikrát nevolno, ale dnes je mi od rána pořádně blbě. Celý den mě dost bolí břicho, divné chvění po těle a žaludek jako na vodě. Buď to přisuzuji vedlejším účinkům na tento lék a nebo že jsem to začala zobat obráceně!!! Ještě dotaz z doplňků berete vše co je zde uvedeno, nebo se z toho dá vybrat jen část. Pochopila jsem že žlutě zabarvené doplňky by se měli brát všechny, ale to ostatní záleží na každém. Tak prosím poraďte .

Moc jsem nepochodila

Včera mi volala máPL že nikde na infekčním prý nepochodila a že se prý o mě radila s jedním primářem o další léčbě. Ten naordinoval DOXYBENE na delší dobu. Dnes jsem si zašla vyzvednout recept ke svému OL a napsal mi jich 6 balení. Prosila jsem ho, aby ještě přidal sumamed ale nechtěl ani slyšet.Že mi tento lék je ochoten psát třeba půl roku ale nic víc. Podotkl, že jej musím brát v jednom kuse, což mi všichni víme. Prý má kamaráda někde na mikrošce a ten se tam prý taky nakazil chlamydkama. Prý se z toho dostal po půl roce léčby DOXYC. Tak nevím, nevím. Ale když dělá vtý laborce určitě si dělá průběžně testy. Nakoupila jsem si veškeré vitamíny co píšete a jdu na to bohužel jen s DOXYBENEM. Ale chci vydržet co nejdéle. Tak uvidíme.

prosím poraďte mi

DOBRÝ DEN PROSÍM O RADU, DNES MI PŘIŠLY VÝSLEDKY :

CHLAMYDIE VŠCHNY NEGATIVNÍ MIMO IGG .1.84 NASÁNO ANAMNESTICKÝ TITR PROTILÁTEK

CHLAMYDIA TRACH. NEGATIVNÍ

 

MYCOPLASMA IGG A IGA NEGATIVNÍ MIMO IGM POZITIVNÍ

NAPSÁNO REAKTIVACE INFEKCE_ DOPORUČUJEME VYŠETŘIT PÁROVÉ SÉRUM.

VŮBEC ALE VŮBEC TOMU NEROZUMÍM CO ZNAMENÁ REAKTIVACE INFEKCE ŽÁDNÝ LÉKAŘ MI NIKDY ZA CELOU TU DOBU OD LISTOPADU 2006 NIC NEVYSVĚTLIL A DOKONCE NAŠE PL MI DNES PĚKNĚ KRÁSNĚ ŘEKLA ŽE UŽ S NÁMI NECHCE MÍT NIC SPOLEČNÉHO A ŽE NÁM TO PRÝ VYJEDNÁ NA INF. ODD. NA BULOVCE. JE MI Z TOHO MOC SMUTNO TEN PŘÍSTUP ŽE PRÝ NEVÍ CO S NÁMA. ŘEKLA JSEM JÍ O WHELDONU VŮBEC NEVĚDĚLA KTERÁ BIJE ŘEKLA JSEM JÍ JAKÉ LÉKY BYCH CHTĚLA PŘEDEPSAT A ŽE JE TO ZDLOUHAVÁ LÉČBA ONA MI NA TO JEN ODPOVĚDĚLA ŽE BY MI BYLO MOC ŠPATNĚ A VÍC SE SE MNOU NEBAVILA. PĚKNĚ MĚ ODFAKOVALA!!!!!! FAKT JSEM Z TOHO DOST ROZHOZENÁ A NEVÍM CO MÁM DĚLAT. PROSÍM VÁS NEMÁTE NĚKDO NĚJAKOU ZKUŠENOST S INFEKČ. NA TÉ BULOVCE_ NEBO PORADÍTE KDE JE JAKÉ DOBRÉ INFEKČNÍ? SPÍŠ DOBRÝ DOKTOR. FAKTICKY S TÍM MOC DOKTOŘI NECHTĚJÍ MÍT NIC SPOLEČNÉHO A PŘEHAZUJOU SI NÁS JAK HORKEJ BRAMBOR. MYSLÍM SI ŽE JEŠTĚ TATO NEMOC JE STÁLE PRO DOKTORY TABU

 

tedy něco víc o sobě

Ahoj Jane, máš pravdu že jsem nic moc o sobě nenapsala. Bylo by to na hodně stránek ale jen tak stručně. Já mám těch nemocí víc než dost ale ta nejhlavnější je , že se léčím s nervama. Nejsem blázen ale měla jsem blbý stavy na omdlení, strašlivý bušení srdce věčně malátná a ospalá. Tak že již 6 let beru antidepresiva . Ale teď k věci loni v listopadu dostal syn zápal plic ATB mu doma nezabírala tak šel do nemocnice na píchaný. Po té z odběru krve mu zjistili pozitivní testy na mykoplazmu a chlamydie. Opisuji z jeho prop. zprávy . Mykopl ELISA IGA....120,000 mlU/ml pozitivní, to samé IGG ....24,321 a IGM....180,000. ATB dostal píchané a pak bral 2 balení klacidu. Pojeho propuštění mi bylo zle šla jsem tedy k OL bez jakého koliv vyšetření mi napsal ATB. - CURAN. Za týden ještě jedno balení, za další týden další balení a bylo mi ještě hůř. Požádala jsem ho tedy aby mi odebral krev že můžu být pozit. jako syn - ač nerad tak mě poslal na krev kde zjistili, že jsem také positivní. Již se mnou nechtěl mít nic společného a poslal mě k PL. Ta se mě zeptala čím léčily syna v nem. a napsala mi KLACID také. To se opakovalo 3 krát. Oba jsme byly stále pozitivní. V lednu nám oběma napsala po dvouch baleních SUMAMMEDU. Za týden jdeme na krev. Jen chci napsat že prozatím ty problémy co mnozí z Vás popisují zatím nemáme. Budu moc ráda když mi něco poradíš. dík a dobrou noc

Léčba

Ahojky! V listopadu loňského roku mě i mému synovi zjistili chlamydie pneumonie. Asi jsme to jeden chytli od druhého. Syn měl již šesté antibiotika a já osmé. Oba nás léčí stejná MUDr. a skončili jsme na dvojím balení summamedu. Pořád jsme oba dva pozitivní. Za týden jdeme znova na krevní testy. Nejvíc mě štve, že syn má i lupénku (psoriasu). I zde jsme vyzkoušeli mnoho přípravků a bezvýsledně. Nyní, po listopadovém zápalu plic, se mu lupénka o 80 % na těle zhoršila. Chtěla jsem se proto zeptat, zda-li by mohl lupénkář použít léčbu D. Wheldona a jestli by mu nějak neublížila (je mu 19 let). Moc se tím trápím, zatim ahoj!!!!!

Powered by Drupal - Modified by Danger4k