Blog uživatele hrtlik

Koupím augmentin/amoksiklav

Za nabídky děkuji. Pište prosím do DM nebo na hrtlik@gmail.com

Dotaz na Ciprofloxacin a následně WP

Ahoj,

zdraví a doktoři se mnou úspěšně vyjebávají téměř 10 měsíců. Potíže klasické - bolesti kloubů, svalů, únava, časté infekty HCD, pálení při močení, bolení v podbřišku, varlat, v podžebří, bolestivé uzliny. Špatně vidím. Nic moc stolice. Nejhorší na tom je kulka v hlavě, kvůli které přerušuji školu.

Začalo to něčím jako chřipkou, ze které jsem se prostě už nevyléčil, jen se postupně nabalovaly nové a nové problémy. Urologie, imunologie, oční, chirurgie, u partnerky nalezeny chlam. tracho. U mne vše bez nálezu krom mykoplasmat pn. v IGG a občas koka v krku a proběhlé EBV. Proto jsem před navštívil dr. Sedláčka, který opětovně neshledal nic zvláštního a zaslal mi Ribomunyl, za 2 měsíce kontrola.

Dnes mi však došli výsledky poštou a o čem se mi po telefonu nezmínil, tak

 • o lehké intoleranci na lepek, zvýšení v IGA
 • o zvýšeném revmatoidním faktoru taky v IGA, což mi připadá podezřelé
 • o nepatrně snížených eozinofilech, ty ale bývaly celou dobu ok
 • a něčím o čem nemám šajn => snížený výpočet "GF dle MDRD"
 • chlam pn. hraniční v IGG, které byly 3x v průběhu roku celé negativní
 •  

  Úvaha: Nevím zda zkusit WP nebo MP. MP je mi sympatický v tom, že se snaží řešit problém tak jak by se problémy řešit měly, avšak hlídání vitaminu D je na... WP je fajn, že člověk jen dlabe a dlabe atb a doplňky.

  Otázka: jediná atb, která mě ohromně pomohla byly doxybene a ciplox. Oba na 10 dní v koňských dávkách, po kterým sem byl schopen i absolvovat i cesty a turistiku v zahraničí, ikdyž s obtížemi. Na obě antibiotika mám brutální reakce na slunce, avšak pokud jsem doma za žaluzkama tak je docela fajn, žádné neg. reakce apod. Je možné si opětovně naordinovat ciplox s tím že bych postupně přešel na nějaký z protokolů? Nebo je možné už kombinovat ciplox s něčím?

  Díky, Honza

Powered by Drupal - Modified by Danger4k