Blog uživatele Verunacek

Chlamydil

Ahoj, pokud by chtel nekdo vyzkouset Chlamydil, nabizim 3 balení za cenu 100 kc za baleni.

Neuroborelioza

Už moc nevím kudy kam. Je mi pořád dost blbě, jsem ted 14 dní doma a mám už nastoupit do práce, jenže v tomhle stavu si to nedokážu vůbec představit. Bolí mě neuvěřitelně za krkem, záda, padají opět šíleně vlasy, jsem unavená k smrti, motám se a mám neustále závratě. Přestože stále odpočívám, jsem vyřízená. Dnes mi moje doktorka sdělila, že je možné, že mám neuroboreliozu, když jsem ji popsala, jaké mám výsledky likvoru. Myslí si, že atb která beru na ni nebudou v tak nízkých dávkách stačit. I přes detoxikaci je mi po posledním pulzu blbě, už toho mám opravdu plné zuby a nevím, jak si pomoct. Jsem na wp sedmý měsíc, jeden pidipulz 500 mg a je mi pořád zle. Další pulz se bojím dát, to bych taky nemusela přežít. Jsem pořád totálně mimo, musím se občas hodně soustředit, abych zvládala vnímat, co mi kdo povídá, připadá mi to, jakobych upadala do jakéhosi komatu. Je tu někdo, kdo má neuroboreliozu a wp mu zabírá?? Už jsem fakt v koncích a začínám mít deprese :-((

WP + pulzy (od 24.3.09)

Jen krátce pro info. 10 dní po prvním pulzu (500 mg entizolu) žiju :-), žádné výrazné reakce se nedostavily (možná dobré říct zatím), ale pevně doufám, že žádné drama už nebude. Jen první dny jsem pociťovala slabší zimnice a křeče někde v oblasti plic, ale to se dalo zvládnout levou zadní. Takže příště už to bude 1250 mg a předpokládám, že už bude větší sranda :-) Jinak poslední cca 3-4 týdny mi přestaly padat vlasy, padá opravdu zlomek toho, co dřív, i co do kvality jsou hezčí, tak doufám, že to vydrží, ale ještě je asi brzo se radovat...každopádně je příjemné se nestresovat při každém mytí. Toť zatím vše. Za pár dní budou výsledky od Klubala, tak napíšu.

Opět kolaps

Ahoj všem, pořád jsem si říkala že po necelých 3 měsících WP bych měla něco napsat, ale výrazné zlepšení jako třeba zastavení padání vlasů se zatím nedostavilo, tak jsem čekala až bude co napsat. Po včerejšku už je. Opět jsem zkolabovala pri jizde v aute. Ne teda do bezvedomi, ale udelalo se mi tak, ze jsem si musela zavolat sanitku. Nic se nezjistilo, jen mi paní doktorka řekla, že mám hodně zvýšený cukr a mám si s tím někam dojít. Do kapačky mi dali diazepam, bylo mi z toho ještě hůř, tak jsem je požádala at mi to odpojí. Bylo tam nějaké MCHC 30.9 ve vysledcich.Já tomu vůbec nerozumím a nevím co to může mít za následky. Cukrovku?? Myslela jsem si, ze ted už kolabovat nebudu, když jsem na wp, tak mě to docela překvapilo. Dneska je mi pořád divně.

Hyperventilační tetanie

Tento záznam si píšu spíše pro svoji vlastní potřebu, včera se mi podařilo dostat až do nemocnice, protože jsem měla nějakou šílenou arytmii či co to bylo + bolest na levé straně krku (což mimochodem cítím i dneska), brnění rukou a nohou, pálil mě jazyk a další lahůdky. Závěr je hyperventilační tetanie, nic mi neni :-( Dostala jsem injekci MgSO4 a můžete slečno na tramvaj :-))

Padání vlasů

Nevíte někdo o něčem zaručeném na padání vlasů? Zatím jsem vypátrala Biosil plus, ale pokud vám zabralo i něco jiného tak prosím o radu. Díky.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k