Blog uživatele sonka

Může se mi prosím ozvat administrátor, či někdo ze skalních uživatelů tohoto blogu?

Prosím, napište mi do soukr. zprávy. Děkuji.

Buhnerův protokol - nikde není kniha skladem

Dobrý den, snažila jsem si koupit knížku Borelioza od Buhnerra a začít jeho bylinný protokol, nikde ale již není dostupná. Moc vás prosím, můžete mi ji někdo půjčit? Peníze bych poslala předem, nebo alespoň popsat princip protokolu? Děkuji:)

Acc long raději nebrat?

Chtěla bych se zeptat na názor, pokud se drží chlamydie pneumoniae pod kontrolou, nejsem na ATB protokolu, máte někdo zkušennost, že když si vezmete ACC na kašel, že vám chlamydie rozdráždí? Určit je žádoucí ACC užívat při ATB protokolu, ale mimo něj? Četla jsem i ten ACC test, ten dává smysl. Zatím co z mé zkušennosti vyplývá, acc zaději neužívat, pokud nejsem na ATB protokolu. Může to být správná doměnka? Děkuji:)

dalěí výsledky testů

Dnes jsem obdržela další výsledky testů..

ELISA EBNA IgG  silně pozit

ELISA VCA IgG silně pozit

ELISA VCA IgM negativní

cytomegalovirus IgG a IgM negat

Je to tak, že mononukleosa není akutní, ale že jsem ji kdysi prodělala?

Chlamydie pneumoniae:

Chlamydie pneumoniae Elisa IgG pozitivní ++

Chlamydie pneumoniae Elisa IgA negat

Chlamydie pneumoniae Elisa IgM  slabě pozit

Chalamydia IgG slabě pozit

Chalamydia IgA negat

Chalamydia IgM pozitivní ++

Tady to vypadá spíš na chornické či i akutní? 

Děkuji předem za odpověď:) 

 

Další šok o lékaře

Dnes ráno jsem byla na klinice infekčních chorob pro výsledky úplně jiného vyšetření než na chlamydie. Vše bylo v pořádku, ale jak jsem tam tak u pana doktora seděla, poprosila jsem jej o krátkou konzultaci. Ptala jsem se jej, zda se mu opravdu zdá, že jsem zdravá, jako jeho kolegyni na ambulanci, která mi řekla po shlédnutí výsledků testů o které jsem ji požádala (cca před měsícem), aby mi udělala, že chlamydie pneu IgG pozit ++, chlam. pneu. IgM - slabě pozitivní a IgM - pozitivní ++ je vše v pořádku a že léčba není nutná.

Pan doktor jak tyto výsledky uviděl ihend zbystřil a řekl, že se musím začít léčit. Ptala jsem se, proč mi jeho kolegyně řekla opačné stanovisko a odpověď byla zajímavá.. ONA JE JEŠTĚ MLADÁ.....

Hm, to bylo první překvapení.. Ptala jsem se jej jakou léčbu navrhne.. hned mě ujistil, že žádnou dlouhodobouo léčbu nenavrhne (asi věděl, že o tom již mám něco načteno), léčba antibiotiky 10 dní....to mě samozřejmě nepřekvapilo.

Dále jsem mu předala další informace. Že se snažíme o mominko, ale v tomhle stavu pochopitelně pokračovat nemůžeme. Na to mi řekl, že je to správné, že mě nejprve vyléčí..:) Pak jsem se mu omluvila za nepřesné podání info a sdělila jsme mu, že již 3 týdny bezu doxy bez žádného zlepšení. Vysvětlila jsme mu, že mi je napsala moje obvoďačka, protože se jí výsledky nezdály v pořádku. (Na to nic neřekl, asi věděl, věděl, že jeho koelgyně pochybila.

Jeho reakce - podíval se znovu na testy a nechal mi udělat doplňující ktevní testy, že to může být spojeno i s jinými potížemy, protože testy nebyly kompletní (opět si postěžoval na mladou kolegyni, která si nevyžádala všechny základní testy)..

Za 10 dní jsem objednaná na výsledky i s manželem (má pozitivní chlam. pneum. IgG i igA, negativní má IgM). Než doktor zjistil, že beru 3 týdny doxy, řekl, že udělá vše, abych byla zdravá a mohla mít mimi..jinak hrozí do 3 měsíců potrat..

Člověk, který by nikdy nenavštívil tento web by si řekl..Super, určitě mi pomůže..

Ale já vím, že se chlamydie pneum. nedají zlikvidovat za tak krátkou dobu..a jsem zvědavá jak mě uzdraví, jak slíbil:) Vím, že mu nesmím nic říkat o WP, jinak by se mnou vyrazil dveře. Jsem ale ráda, že mi udělá doplňující testy a uvidíme..třeba najde i něco dalšího, co spolu s chlamydiemi ničí moje zdraví. Jak budu mít výsledky, napíšu:)

 

léčit chlamydie či ne?

Ahoj, chtěla bych se zapojit do diskuzí o chlamydiích a zároveň poprosit o radu. Také hledám co je příčinou zvýšených teplot, únavy, bolesti v krku, pálení očí atd. už několi několik let. Jsem trošku zmatená z výsledků na chlamydie. Nevíte někdo zda jde o nález nutný k léčbě když mám pozitivní ze séra: Chlamydia pneum. IgA (pozitivní ++), pneum. IgM - slabě pozitivní, pneum. IgG - slabě pozitivní a chlamydia IgM - pozitivní ++ ?? bylo mi řečeno od lékaře (klinika infekčních chorob) , že léčba je náročná a že mi nebude zatěžovat organizmus, protože výsledky nejsou průkazné. Už jsem myslela, že mi našli co mě tápí a dle lékařky zase asi ne. Prosím o radu...

Powered by Drupal - Modified by Danger4k