Blog uživatele dani_mama

10 mesicu na WP

Chtěla bych napsat pár slov o pokroku v léčbě u mojí matky, která je také na WP 10 měsíců, něco povzbudivého, aby jste neztráceli naději. Již jsem to tu několikrát psala, ale je jí 70 let. Na protokol přistoupila bez váhání, protože její poslední potíže se opakovaly každých 14 dní. Byl to zánět močáku a trpěla neskutečnými bolestmi. 2 roky nazpět byla v nemocnici 14 dní, nic jí nenašli a propouštěli jí stejně s bolestma. Do této doby se to stále opakovalo. A teď něco o probléch, které měla před 8 lety a vůbec jsme to nepřisuzovali k tomu, že by to mohla způsobit CPn. Začalo to neustálým kašlem, samozřejmě také nic nenašli, všechny možná vyšetření až to došlo na odebrání vzorku plic. Nakonec usoudili, že je to zapouzdřená TBC, prý se jim to ale nezdálo, žeš je to TBC. Byla léčena asi 3/4 roku trojkombinací ATB,pak sanatorium 3 měsíce - tam se jim to také nezdálo, že je to TBC. Asi to zabralo, ale ta jejich nejistota mě dnes utvrzuje, že to způsobily chlamky. Dále jí před pár lety byla diagnostikovaná osteoporoza, dost kulhala, klouby, kyčle dost bolely. Dnes zahradničí, K důchodu si ještě přivydělává, prostě je celý den v pohybu. Ještě před více lety měla nevysvětlitelné alergie, alespoň to imunolog tak diagnostikoval, že ztratila na půl dne paměť, různé vyrážky, svědění atd. Vůbec nevěděla co se s ní dělo. Podstoupila kompletní imunologické, alergologické vyšetření a opět nic nenašli. Dokonce její krevní vzorky doktor posílal na jakési specializované pracoviště přes půl republiky. Dnes to také přisuzujeme CPn. Ještě před léčbou se jí znovu vrátily průdušky (ten její kašel, z kterého usoudily TBC).

Nyní se cítí výborně, močák je již absolutně pryč, kašel také úplně zmizel, kyčle dobrý. Pulzuje od 3 měsíce WP plnými pulzy. Akorát vždy po pulzu jí bolí klouby, ale vzhledem k jejímu věku to asi lepší nebude. Nějaké to trvalé poškození z dřívějška tam asi bude, ale v současné době ho ani neregistruje. Jen jednou, asi po 5 pulzu ji bylo 2 dny hrozně špatně - bolel žaludek jakoby na zvracení, pak všechno vyhodila a přišla úleva. Ještě zkraje léčby měla po pulzu náhle virozu - rýma, bolest v krku, kašel, vše vždy přešlo do týdne.

Tak proto vydržte a nevzdávejte to!

Na Wheldonově protokolu od 21.4.2007 pro CPn - epicondylitida obou loktů, bolesti kloubů, únava, cukání ve svalech, pocit cizího tělěsa v krku. DOXY+AZI+ENTIZOL

Powered by Drupal - Modified by Danger4k